Continental представив нову зимову шину в Україні

Автор: Редакція | 24 Жов, 2020

Компанія Continental ще минулої весни презентувала в Заполяр’ї нову зимову шину для м’яких зим центральної і західної Європи. Сьогодні ця модель вже є в Україні.

Готуючись вже до цього зимового сезону компанія Continental презентувала нову шину для м’яких зим модель WinterContact TS870. Цей німецький виробник преміум-шин продовжує удосконалювати свою гуму для ефективної роботи не тільки на мокрому і сухому асфальті, але і на льоду і снігу, тому презентацію нової шини провели наприкінці минулої зими в заполяр’ї на фінських озерах в околицях міста Levi.
Орієнтиром для покращення властивостей взяли модель-попередницю ContiWinterContact TS860, яка була презентована у 2016-му році. Ця модель перемагала в багатьох тестах зимових шин для м’яких зим центральної Європи. Тому створити ще кращу шину було не легко. Але інженери та хіміки німецького концерну завдяки новим технологіям успішно виконали поставлене перед ними завдання, тому новачок WinterContact TS870 згідно внутрішніх тестів Continental продемонстрував свою перевагу майже по всім характеристикам.

Continental WinterContact 870

У моделі WinterContact TS870 змінилися майже всі складові шини. Це й новий протектор, й нові гумові суміші для протектору. Новий малюнок протектора і оновлена гумова суміш поліпшили зчіпні властивості на льоду, снігу і навіть на мокрому асфальті. При цьому вдалося підвищити зносостійкість гуми і знизити опір коченню. З поліпшеннями в процентному вигляді можна ознайомитися на графіку.

Гумові суміші

Гумова суміш Cool Chili Compound зі спеціальними смолами, поліпшила зчіпні властивості шини на мокрому асфальті та стійкість до аквапланування

Недавно створена гумова суміш Cool Chili Compound, в яку включили спеціальні смоли, поліпшила зчіпні властивості шини на мокрому асфальті. Висока гнучкість застосовуваних полімерних з’єднань в шині дозволили знизити опір коченню і більш рівномірно розподілити тиск в зоні контакту протектора з дорогою, що і підвищило зносостійкість протектора, тобто підвищило довговічність шини.

WinterContact TS870 в порівнянні з WinterContact TS860

Згідно з інформацією на «євроетикетці» шина WinterContact TS 870 по економічності відноситься до класу «C», по зчепленню з мокрим асфальтом – до класу «B». За рівнем гучності дана модель виявилася однією з найтихіших серед конкурентів – її гучність становить всього 70 дБ.
Особливості протектора

У новому протекторі WinterContact TS870 для кращих гальмівних властивостей і розгінної динаміки на льоду зробили на 10% більше блоків, які контактують з поверхнею дороги. А кожен додатковий блок з ламелями – це більшу кількість крайок, які при гальмуванні чіпляються за мікронерівності льоду, очищаючи його поверхню від шару води і снігу. Ці ж елементи протектора покращили тягові і гальмівні властивості при русі по снігу.

Конструкція ламелей в різних блоках протектора WinterContact TS870

Вже не вперше інженери Continental застосовують властивості злипання снігу для поліпшення зчіпних властивостей на сніговій дорозі. У новому протекторі сформовані великі снігові кишені. Вони заповнюються снігом, який в ході кочення колеса злипається зі снігом на дорозі, чим і підвищується зчеплення. Для цієї ж цілі блоки протектора з 3D-ламелями розмістили під більш оптимальними кутами, тому вони краще врізаються в сніг.

Позиціонування моделі WinterContact TS870 в лінійці шин Continental

Оригінально скомпонована і центральна частина нового V-подібного протектора. Так центральній поздовжній канавці надали хвилясту з кутами геометрію. Кожен кут заломлення цієї канавки є переходом у V-подібні канали, які виводять воду в різні боки. Так вода видавлюється з центральної канавки не тільки в поздовжньому напрямку, а й в боки. Це підвищило стійкість шини до аквапланування та слешпленінгу.

Лінійка типорозмірів шин WinterContact TS870 від Continental

До прийдешнього зимового сезону компанія Continental підготувала 19 типорозмірів WinterContact TS870 з посадковим діаметром від 14 до 17 дюймів. Це типорозміри для моделей малого і середнього класів.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest