Електричний Mini проїде Нюрбургрингом без гальм

Автор: Редакція | 18 Жов, 2019

Електричний хетчбек Mini Cooper SE повинен стати першим автомобілем у багаторічній історії «Північної петлі», який проїде трасу без використання гальм.

Нагадаємо, довжина довгої конфігурації траси Нюрбургринга (яку називають Північною петлею або, навіть, Зеленим пеклом) перевищує 20 км, й прийнято вважати, що траса складається з 154 поворотів.

Читайте також:

Відповідно, для того, хто прагне проїхати швидше, пілотування перетворюється на низку розгонів й гальмувань. Звичайно, вони перемежовуються швидкісними зв’язками, але без гальм не обійтися ніяк.

Проте відмова від гальмування не означає, що електромобіль не буде сповільнюватися. Ще як буде, ось тільки у електромобіля є альтернатива традиційним гальмам – і називається вона «система рекуперації». Коли водій відпускає педаль газу, електромотор починає працювати в режимі генератора, трансформуючи кінетичну енергію уповільнення в електрику, і ступінь уповільнення можна регулювати.

За офіційними даними, максимальне перевантаження Mini Cooper SE в режимі рекуперації може досягати 0,19 g. Чи буде достатньо цього для швидкісного проїзду треком у звичайному стилі або заводським пілотам Mini доведеться винайти власну оригінальну тактику, поки невідомо. Але в компанії сповнені впевненості, що одного разу у них це вийде.

Джерело: Motor1

Галерея Mini Cooper SE
Фотограф: Mini Cooper
Фотограф: Mini Cooper
Фотограф: Mini Cooper
Фотограф: Mini Cooper
Фотограф: Mini Cooper

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest