Ціна на бензин у США почали падіння

Автор: Роман Галімон | 20 Бер, 2020

Через зниження попиту на бензин у США почалось найбільше падіння цін на нафту за останні роки.

Заправні станції в деяких штатах вже пропонують пальне вартістю менше одного долара за галон. Так у місті Лондон, Кентуккі, бензин звичайного октанового числа продають всього за 99 центів за галон, що вперше за останні роки.

Хоча середня ціна за галон в США все ще складає 2,14 долари, раніше вже передбачалось, що американські автозаправні станції в деяких штатах будуть змушені знижувати ціни через зменшення попиту.

Продажі нових автомобілів в Україні зросли на 8 %

Падіння цін на пальне є результатом значного зниження клієнтів, які тепер обмежують час перебування за кермом та знаходяться вдома внаслідок пандемії коронавірусу. І це не лише стосується американського ринку. В Італії, наприклад, діють жорсткі обмеження на рух й потрібна вагома причина, аби вийти з дому та не отримати штраф.

За ціни у 25,37 доларів за барель «сира нафта» стала найдешевшою з листопада 2001 року. А через накопичення непроданого пального в багатьох європейських країнах теж можна незабаром очікувати на зниження цін.

В Україні поки значного падіння цін на бензин не спостерігається. Вже два місяці ціна на А-95 знаходиться в районі 26,5 грн за літр, хоча минулого року все ж було падіння від 30 грн до 28,5 грн. в період між червнем та липнем.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest