Дешевий електрокар Dacia опинився під загрозою

Автор: Редакція | 23 Жов, 2020
Dacia Spring Electric 2021 року

Профспілки групи Renault пропонують скасувати плани імпорту електричного кросовера Dacia Spring із Китаю.

Минулого тижня концерн Renault представив електрокросовер Spring під дочірнім румунським брендом Dacia. Ця машина претендує на звання найдоступнішого електрокара в Європі.
Проблема, однак, полягає в тому, що випускати Spring будуть не в Румунії і тим більше не у Франції, а в Китаї, на спільному підприємстві Renault і Dongfeng. Власне, там її вже роблять для місцевого ринку під ім’ям Renault K-ZE.

Це викликало обурення французьких профспілок, пише агентство Bloomberg. Крім того, що продажі Dacia Spring ніяк не сприятиме зростанню числа робочих місць в Європі, постачання електрокарів з КНР лише призведе до зростання морських вантажоперевезень і забруднення дизельними кораблями атмосфери Землі.

Нюанс в тому, що в епоху коронавіруса концерн Renault зіткнувся з колосальними фінансовими труднощами і був змушений просити фінансову допомогу в уряду. Президент Емануель Макрон погодився виділити компанії п’ять мільярдів євро, але попросив випускати більше електромобілів і поставив умову узгоджувати витрати з профспілками.
Тепер профспілки вимагають відмовитися від поставок Dacia Spring з Китаю, погрожуючи перекрити державне фінансування. При цьому робочі зовсім не проти випускати електрокар на підприємствах в Європі. Але це зажадає нових інвестицій і призведе до зростання цін на Dacia String. За припущеннями, компактний електрокар оцінили приблизно у 11 тисяч євро.

Нещодавно кросовер Dacia Duster «уявили» з новим дизайном, а марка представила Logan та Sandero нового покоління.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Dacia Spring Electric 2021 року:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest