Dacia анонсувала найдешевший 7-місний гібридний автомобіль

Автор: Редакція | 05 Вер, 2021
Dacia Jogger 2021 року

Румунська марка Dacia планує надати моделі Jogger гібридні комплектації, які будуть найдешевшими на ринку.

Презентація нового Dacia Jogger викликала неабиякий інтерес й марка продовжує процес реструктуризації модельної лінійки після зняття з виробництва Logan MCV та Lodgy.
Крім того, бренд має ще амбітніші плани щодо свого нового сімейного універсала. Jogger стане першим гібридним автомобілем Dacia й має почати еру дешевих гібридних автомобілів у Європі.

Платформа Renault

Dacia Jogger 2021 року

Dacia вже мають повністю електричну версію Spring, а тепер наступним кроком має стати гібридизація модельної лінійки. Хоча зазвичай, автовиробники роблять це навпаки.

Проте враховуючи, що новий Jogger розроблений на платформі CMF-B групи Renault, створення гібридних моделей не має стати проблемою для Dacia. Очікується, технологія E-Tech групи Renault також буде використана у новинці.

Більш того, у Dacia заявили, що Jogger стане найдоступнішим 7-місним гібридним автомобілем на ринку. Однак, новий гібридний універсал доведеться чекати до 2023 року.
Гібридна версія Dacia Jogger

Dacia Jogger 2021 року

Dacia підтвердила, що гібридна силова установка (HEV) нового Jogger базуватиметься на 1,6-літровому бензиновому двигуні, що супроводжується двома електродвигунами, один з яких призначений для живлення автомобіля, а інший як стартер високої напруги. Крутний момент передаватиметься за допомогою багаторежимної автоматичної коробки передач без зчеплення.

Автомобіль також буде оснащений регенеративною гальмівною системою та акумулятором на 1,2 кВт-год. Бренд передбачає, що до 80% часу новинка в місті зможе їздити в повністю електричному режимі. Це дозволить заощадити до 40% витрат порівняно з еквівалентним ДВЗ у міських умовах.

До речі, до 2025 року Dacia обіцяє представити ще дві нові моделі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest