Dacia оголосила про появу нового логотипу

Автор: Редакція | 08 Бер, 2021
Dacia Bigster 2021 року

Румунська марка Dacia збирається представити новий логотип у 2022 році разом із новим 7-місним кросовером на базі концепта Bigster.

В рамках презентації стратегічного плану «Ренолюція» від групи Renault було оприлюднено й «дорожню карту» для марки Dacia до 2025 року. Протягом наступних років румунський виробник здійснить амбіційний, але важливий процес внутрішньої революції.
Румунський бренд об’єднають в один підрозділ з російською Lada, а нові моделі будуть потрохи електрифікуватись й, що також важливо, очікується зміна корпоративного іміджу.

Завдяки дебюту концепта Dacia Bigster стало відомо не лише, як виглядатиме майбутня 7-місна позашляхова новинка, розташована на клас вище «Дастера», але й з’явились перші натяки на нові стиль та логотип бренду.

Dacia представить новий логотип на 7-місному кросовері

Dacia Bigster 2021 року

Відомо, що компанія з Міовені працює над розробкою 7-місного кросовера. Позашляховик покликаний зайняти місце двох автомобілів, які останніми роками втратили свої позиції на ринку й будуть зняти з виробництва: Dacia Logan MCV та Dacia Lodgy.

На даний момент комерційна назва, яку отримає новий кросовер, невідома, проте він вже отримав внутрішній код RJI.
Керуючий директор Dacia Денис Ле Вот відповів на кілька ключових питань щодо зміни фірмового стилю компанії: «Хоча його позиціонування не зміниться, бренд розвивається. Dacia залишиться Dacia. Незважаючи на це, 10 років тому більше половини наших клієнтів переходили з вторинного ринку. Ми в захваті. Сьогодні це лише третина.

Ми залучаємо клієнтів з усього світу. Можливо тому, що нові машини все дорожчають завдяки технологіям. Ми хочемо зробити бренд крутішим, ніж він є, та посилити роботу над дизайном бренду. Коли ви добре обміркуєте, “суттєве” не заважає бажаному. Якщо дизайн виконаний якісно, це не є витратами. Це переосмислення поєднується з питанням, хто ми?»

Dacia Bigster 2021 року

Відповідно до концепта Bigster, новий логотип стане новим відображенням літер D та C, які будуть розташовані одна поруч з іншою із дзеркальним ефектом. Ле Вот підтвердив, що логотип з’явиться у 2022 році на майбутній новинці.

«Новий логотип з’явиться наступного року на новому автомобілі», – сказав Ле Вот.

За припущеннями, новий позашляховик дебютує наприкінці 2021 року та вийде на ринок у 2022 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Dacia Bigster 2021 року:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest