Dacia Sandero порівняли з велосипедом

Автор: Редакція | 08 Чер, 2021
Dacia Sandero та велосипед Orbea

Хетчбек Dacia Sandero та преміальний велосипед Orbea порівняли між собою. Що ж краще?

Відомий телеведучій Джеймс Мей вже давно перетворив хетчбек Dacia Sandero на мем на тв-шоу Top Gear, коли намагався кожного разу розпочати новини шоу з інформації про цю модель. Проте тепер Мей працює вже в окремому проекті Drivetribe й присвятив «Сандеро» окремий відеоролик.
Однак, замість підготовки «звичайного» відеоогляду про Dacia Sandero, Мей вирішив порівняти автомобіль зі своїм виготовленим на замовлення велосипедом. Й можлива ця ідея не така абсурдна, оскільки ціна автомобіля та велосипеда становить близько 10 000 фунтів стерлінгів (14 161 доларів).

Відомо, що у Британії Sandero визнаний найдешевшим новим автомобілем на ринку, адже може коштувати близько 8000 фунтів стерлінгів за базову версію, в яку входить автоматичні світлодіодні фари, 15-дюймові сталеві диски, 90-сильний двигун, кондиціонер та центральний підлокітник між передніми сидіннями.

Тим часом для порівняння Мей обрав кастомізований велосипед Orbea, який зроблений із вуглецевого волокна (важить 7,5 кілограмів) та має численні опції на замовлення.
При цьому Мей влаштував справжній челлендж між двома претендентами за кількома критеріями: лагідність, практичність, гроші, ефективність та ефектний вигляд.

Й виявилось, що хоча велосипед практичніший та має ефективніший вигляд, нове покоління Dacia Sandero здобуло аж 4 бали проти 2 балів у велосипеда Orbea.

Таким чином, попри те, що «Сандеро» не зробить свого власника популярним у своєму колі, але все ж Джеймс Мей визначав, що румунський хетчбек має більше позитивних сторін за преміальний велосипед.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Dacia Sandero 2020 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф:
Фотограф: Dacia Sandero

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest