Новий кросовер Dacia Spring пройшов перший тест

Автор: Редакція | 03 Кві, 2021
Dacia Spring 2021 року

Перший електричний кросовер лише Dacia Spring почав з’являтися на перших тестах й пропонуємо переглянути відео з одного такого випробування.

Хоча електрокросовер Dacia Spring був презентований минулого року, проте продажі моделі почались лише минулого місяця.
Тому лише зараз автомобільні видання отримують можливість протестувати новинку румунського бренду, адже фактично це перший крок для Dacia в світі електрокарів.

Автори YouTube-каналу Mécanique Sportive виклали одразу кілька відео, присвячених моделі Spring.

З одного боку, вони критикують електрокар за занадто повільний розгін: «сотню» модель набирає 19,1 секунд, а для подолання від 80 до 120 км/год потрібно витрати 26,2 с.

Проте з іншого боку є розуміння, що виробник й не обіцяв топових характеристик для новинки, адже Spring задумувався, як автомобіль для міста. Тому йому в якості максимальної швидкості гарантували лише 125 км/год.
Автомобіль приводиться в дію від літій-іонної батареї ємністю 26,8 кВт-год за допомогою електродвигуна потужністю 33 кВт (44 к.с.) та максимального крутного моменту 125 Нм. Обіцяна дальність подорожі на одному заряді – 225 км відповідно до циклу WLTP.

Як відомо, Dacia почала продавати електрокросовер поки лише в Румунії й Франції та поступово розширює географію продажів. На разі, модель вже з’явилась в Німеччині, де ціни на базову комплектацію починаються від 20 490 євро, але держава надає пільги на суму 9 570 євро. Таким чином, новий електрокросовер коштуватиме лише 10 920 євро.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Dacia Spring 2021 року:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest