Dacia опинилась під загрозою екологічних норм

Автор: Роман Галімон | 01 Січ, 2020

Румунська компанія Dacia знаходиться на межі прийняття рішення стосовно адаптування модельної лінійки під нові екологічні стандарти Європи.

Компанія Dacia відома виробництво бюджетних та доступних автомобілів, які продаються як під власним брендом так й під брендом Renault (саме так в Україні). Саме ціна була головною перевагою цих автомобілів.

Проте посилення екологічних норм змушує автовиробника думати над тим, як «вписатися» в норми викидів СО2, що запроваджуються загалом для компанії, та не підвищити ціну на автомобілі.

 Читайте також:

Деякі компанії розглядають як вихід створення гібридних машин та електрокарів, й в Dacia теж розглядають такий варіант, тим більш що знаходиться в групі Renault, яка вже має подібні рішення.

«Перш за все, наші викиди CO2 є глобальними для Renault Group, включаючи Dacia, – сказав голова Renault Європа Філіп Бурос для видання Automotive News Europe. –  Головною точкою продажу Dacia є «співвідношення ціни та якості», і за планом Dacia бере технології від Renault, але з деякою затримкою.

Отже, Dacia візьме все, що має Renault з точки зору електрифікації, бо нам буде потрібно електрифікувати марку, та створити повнофункціональний електромобіль або гібрид. Це правда, що Dacia сьогодні не електрична, але в Європі є багато марок, які теж не електричні. Я думаю, що всі повинні мати електричну моделі, бо це основна тенденція».

Керівник Renault також пообіцяв, що за два-три роки Dacia може отримати перші електричні моделі, але основною проблемою поки залишається ціна.

«Проблема полягає в тому, що потрібно додати до вартості від 1000 до 1500 євро. Коли автомобіль коштує 100 000 євро, це легше розмити. Коли він коштує 8000 або 9000, то це 10 або більше відсотків вартості. Ось чому виникає затримка, і тому ми намагаємось чекати якомога довше амортизації технології».

Галерея Renault Duster:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest