Daimler та Renault готові розширити співпрацю щодо електрокарів

Автор: Роман Галімон | 27 Лип, 2020

Концерни Daimler та Renault планують поширити своє партнерство з розробки акумуляторів для електрокарів.

В даний час Daimler та Renault ведуть перемовини про розширення співпраці щодо виготовлення акумуляторів, адже французька компанія готова увійти до спільного підприємства Li-Tec, яка належить німецькій компанії.
Як повідомляє Reuters, Renault планує увійти до зазначеного підприємства опосередковано через хімічну групу Evonik, й два автовиробники зараз обговорюють технічні потреби для своїх виробництв.

Крім того, Renault, яка знаходиться в альянсі з японським автовиробником Nissan, вже співпрацює із Daimler у компактних автомобілях, де моделі Smart та Twingo об’єднані в рамках угоди про обмін пакетами акцій та розробки ще з 2010 року.

Тепер компанії об’єднають зусилля з хімічними підприємствами з метою розробки акумуляторів для електричних автомобілів, аби відповідати суворішим екологічним нормам та зменшити вартість батарей й відповідно електрокарів.
При цьому їхні конкуренти, американські компанії General Motors, Ford та Chrysler заявили, що спільно розроблять високоенергетичні літій-іонні акумулятори разом із спільним підприємством Samsung та Bosch.

Паралельно німецьке видання Manager Magazin заявило, що Daimler також хоча залучити до Li-Tec й японську групу з розробки електроніки NEC.

Цікаво, що Nissan вже запустив спільне підприємство з NEC із виробництва літій-іонних акумуляторів під назвою AESC.
Отже можна чекати на багатовекторне розширення співпраці між Daimler та Renault, але компанії поки відмовились від коментарів.

Раніше повідомлялось, що Daimler не зупинить перехід на електромобілі через коронавірус, а тим часом електрокар Renault переграв Tesla та VW на ринку Європи.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея vоделей Smart 2020 року:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest