У Латвії створили «брутальний» шестиколісний позашляховик

Автор: Роман Галімон | 12 Гру, 2019

Латвійська компанія Dartz Motorz розробила нову модель позашляховика, який буде офіційно представлений наступного року.

Компанія Dartz Motorz, яка називає себе спадкоємицею відомої компанії «Руссо-Балт», в основному випускає спецтехніку на замовлення національних відомств. Проте, мабуть, виробничі потужності, на яких раніше й базувалася відомий ризький виробник автомобілів, надихнули на створення броньованого 6×6 Landaulet.

 Читайте також:

Проте, новий продукт більше схожий на два Mercedes: G63 AMG 6×6 та G 650 Landaulet.

Новинка поки що існує лише у формі візуалізації, підготовленої відділом експериментальних проектів Dartz. На зображенні, розміщеному в інстаграмі компанії, можна побачити тривісний позашляховик із дизайном Prombron Black Stallion та електричним м’яким дахом, як на Mercedes-Maybach G 650 Landaulet.

Інформації про технічну начинку немає. Можна припустити, що під капотом бронеавтомобіля буде 1000-сильний двигун Hellcat V8 6.2 з механічним нагнітачем або V8 4.0 з подвійним нагнітачем (це агрегат, який використовується для Prombron Black Stallion) та 48-вольта гібридна надбудова EQ Boost від Mercedes-Maybach GLS 600, яка виробляє 558 к.с. і 730 Нм крутного моменту.

Наприкінці жовтня Dartz вже показав Prombron Black Stallion. Машина з декором у вигляді черепів була побудована медіавідділом марки та призначена для зйомок у так званому безіменному фільмі. В основі позашляховика лежить Hummer H2, але кузов для нього був виготовлений самостійно.

Галерея Dartz Motorz Prombron Black Stallion:
Фотограф: Dartz Motorz
Фотограф: Dartz Motorz
Фотограф: Dartz Motorz
Фотограф: Dartz Motorz
Фотограф: Dartz Motorz
Фотограф: Dartz Motorz

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest