DeLorean Alpha5 дебютував із дальністю 482 км

Автор: Редакція | 30 Тра, 2022
DeLorean Alpha5

Всесвітньовідомий DeLorean DMC-12 отримав продовження у електричному купе DeLorean Alpha5.

Американська DeLorean Motor Company, яка з середини дев’яностих заробляла на реставрації оригінальних «Делореанів», представила першу самостійну модель – Alpha5.

Повністю її розсекретять лише у серпні на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч, але зображення та ключові характеристики компанія оприлюднила вже зараз.

За дизайн DeLorean Alpha5 відповідала студія Italdesign – та сама, що чотирма десятиліттями раніше намалювала купе DMC-12. Нову машину з гігантськими «крилами чайки» складно назвати повністю оригінальною: є схожі риси з концептом Voyah i-Land від «Італдізайну».

Дизайн

DeLorean Alpha5

Паралелі між DMC-12 та Alpha5 можна знайти в стилістичних рішеннях: жалюзі на задньому склі, трирівнева задня світлотехніка, сріблястий відтінок кузова, що явно нагадує про панелі з нефарбованої сталі.

Габарити DeLorean Alpha5 – 4995x2044x1370 мм, тобто новинка набагато довша, а також дещо ширша і вища за «попередника» з першої половини вісімдесятих. Завдяки обтічніший аеродинаміці коефіцієнт опору складає 0,23.

DeLorean Alpha5

Новинка отримала оригінальну архітектуру передньої панелі з окремою цифровою панеллю, планшетоподібною інформаційно-розважальною системою, що плавно переходить у центральну консоль.

На задньому ряду встановлені два роздільні крісла, доступ до яких повинен бути дуже комфортним через конструкцію дверей і відсутність центральних стійок. Фізичні органи управління зведені до мінімуму.

Під капотом

DeLorean Alpha5

Попередній V6 тепер буде замінений повністю електричною силовою установкою. За припущеннями, виробником може стати Williams Advanced Engineering.

Очікується. що DeLorean Alpha5 розганятиметься до «сотні» за 3,4 секунди, а його максимальна швидкість буде обмежена позначкою 241 км/год.

Батареї ємністю «понад 100 кіловат-годин» має вистачати більш ніж на 483 кілометри шляху за циклом WLTP.

DeLorean Alpha5

Для фанатів фільму «Назад у майбутнє», компанія DeLorean Motor Company окремо зазначила, що швидкість у 88 миль на годину (142 км/год) Alpha5 набирає за 4,35 секунди.

Виробництво DeLorean Alpha5 налагодять в Італії лише у 2024 році, при цьому тираж буде символічно обмежений 88 екземплярами. Також компанія планує випустити купе з V8, електроседан та кросовер з водневою силовою установкою.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея DeLorean Alpha5:
Фотограф: DeLorean Motor Company
Фотограф: DeLorean Motor Company
Фотограф: DeLorean Motor Company
Фотограф: DeLorean Motor Company
Фотограф: DeLorean Motor Company
Фотограф: DeLorean Motor Company
Фотограф: DeLorean Motor Company

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest