Розбитий кросовер Dodge Durango SRT Hellcat виставили на аукціон

Автор: Редакція | 06 Тра, 2021
Dodge Durango SRT Hellcat 2021року (розбитий)

Унікальний й новий кросовер Dodge Durango SRT Hellcat вже встигли вщент розбити та виставили на аукціон.

Близько місяця тому Dodge підтвердив, що випустить обмеженим накладом кросовер Durango SRT Hellcat. На даний момент невідомо, скільки саме примірників потужного позашляховика буде зібрано, хоча ця кількість, ймовірно, не дуже велика.
Більш того, охочим придбати унікальний кросовер варто поспішати, оскільки його виробництво, як очікується, закінчиться приблизно за місяць. Інший варіант – придбати вживаний.

Якщо бюджет зовсім обмежений, автомобіль із галереї нижче може стати цікавою пропозицією. Це розбитий Dodge Durango SRT Hellcat з пробігом лише 479 миль на одометрі. Очевидно, що машина отримала серйозний удар, хоча це все ще виправний позашляховик, який може коштувати своїх грошей.

Залишилося близько двох днів до кінця аукціону Copart, й швидкісний кросовер наразі коштує 53000 доларів. Ця ціна, швидше за все, зросте протягом наступних двох днів із посиленням конкуренції. Тим не менше, за цінником 95 580 доларів у автосалоні, придбання цього кросовера може бути виграшною угодою.
Звичайно, є багато пошкоджень, які потрібно відремонтувати. Переднє ліве колесо відірвано від підвіски, а заднє ліве теж не на своєму місці. Багато подушок безпеки салону розкрилися, хоча, що цікаво, центральні на приладовій панелі та кермі здаються цілими. І останнє, але не менш важливе, є додаткові пошкодження передньої частини, включаючи бампер, капот та решітки.

Очевидно, швидкого ремонту не буде. Але для того, хто знає свою роботу і має належні контакти з постачальниками запчастин, це може бути гідною інвестицією. Що скажете? Коли чекати цей автомобіль в Україні?

До речі, нещодавно на цьому ж аукціоні виставили зруйнований суперкар Ford GT.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Dodge Durango SRT Hellcat 2021року (після аварії):
Фотограф: Copart
Фотограф: Copart
Фотограф: Copart
Фотограф: Copart
Фотограф: Copart
Фотограф: Copart
Фотограф: Copart
Фотограф: Copart
Фотограф: Copart

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest