DS презентувала неймовірне електричне крос-купе

Автор: Редакція | 26 Лют, 2020

Французька преміум-марка DS показала зовнішність електричного крос-купе, яке має стати майбутнім автопрому.

Нещодавно марка анонсувала презентацію серійного флагману DS 9 на стенді в Женеві, а тепер там же з’явиться концептуальна розробка на ім’я Aero Sport Lounge, де кожне окремо слово має характеризувати кузов, двигун та салон.

У довжину концепт витягнувся на 5 метрів, а дорогу підкорює 23-дюймовими колесами. Екстравагантний екстер’єр може стати праобразом для майбутніх електромобілів DS, тим більш ця модель повністю оптимізована з точки зору аеродинаміки. Кожна грань, кожен вигин і навіть дизайн колісних дисків покликані регулювати потоки повітря.

Продумана аеродинаміка доповнюється запаморочливою швидкістю. Силова установка DS Aero Sport Lounge майже безпосередньо запозичена у гоночного боліда DS Techeetah з Формули Е: електромотор концепту розвиває 680 к.с. і розганяє крос-купе до 100 км/год за 2,8 секунди. При цьому концепт здатний проїхати без підзарядки близько 640 км завдяки 110-кіловатному блоку акумуляторів.

Третя складова французької розробки – переосмислення принципів побудови автомобільного інтер’єру (хоча сам салон новинки поки не показали). Панель приладів обіцяють замінити величезним горизонтальним екраном, який займатиме простір між передніми стійками. Також буде присутній проекційний дисплей та екрани для пасажирів й бічних камер заднього виду.

Управляння всіма системами концепту має бути за допомогою кнопок, голосових команд або жестів, а також віртуального помічника Iris – бортового штучного інтелекту.

В обробці салону можуть бути новинки як суперсучасні матеріалами, так й звичайна солома: тут була використана спеціальна технологія  Маркетрі, яка передбачає мозаїчний набір зі шматочків шпону різних порід деревини та соломи (технологія XVII століття, до речі).

Aero Sport Lounge – це перш за все концепт й в серійне виробництво не піде. Однак в керівництві DS вже натякнули, зроблена робота може бути переосмислена в найближчих новинках компанії.

Сам же концепт з’явиться «наживо» в Женеві вже 3 березня.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея DS Aero Sport Lounge (2020):
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest