Електрокросовер Volkswagen «засвітився» у зарядженій версії

Автор: Редакція | 30 Кві, 2020

Німецький виробник Volkswagen продовжує тестувати електричний кросовер з лінійки ID, й фотошпишунам в об’єктиви потрапила його спортивна версія.

Нещодавно стало відомо, що Volkswagen розробляє «заряджену» версію для електричного кросовера ID який може отримати додаткові літери GTX (де X, можливо, символізує наявність повного приводу).

Тепер з’явилися перші знімки, на яких, можливо, відображений прототип однієї з таких моделей – швидше за все, фотошпигуни спіймали на тестах «заряджений» кросовер ID.4 GTX.




На фото можна розгледіти кілька ключових відмінностей, що дозволяють зробити висновок, мова йде саме про топовий варіант електричного позашляховика.

У машини на фото, по-перше, є розвинений спойлер на кришці багажника. По-друге, кросовер забезпечили імітацією випускних патрубків. По-третє, задні стійки виглядають тонкішими за стандартний ID.4 (хоча це враження може створюватися хитрим камуфляжем). Дещо відрізняється й силует.




При цьому нічого невідомо про силову установку ID.4 GTX. Ймовірно вона буде складатися з двох електромоторів, які зможуть розвивати трохи більше 300 к.с., як й було запропоновано на концепт-карі ID.Crozz. Але не виключена поява і потужніших двигунів заради створення відчутної конкуренції з топовими модифікаціями Tesla Model Y та Ford Mustang Mach-E.

Серійний зразок звичайного ID.4 фірма Volkswagen планує продемонструвати ближче до кінця нинішнього року. Відповідно, якщо «гаряча» версія кросовера дійсно готується до виходу, чекати її дебюту варто не раніше, ніж ще за рік.

Раніше Volkswagen відклав прем’єру електричного кросовера ID. 4, а також тестував  ID.4 під чужим кузовом.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen ID.4 GTX (шпигунські фото):
Фотограф: Ibrahim_Mohammad_i
Фотограф: Ibrahim_Mohammad_i
Фотограф: Ibrahim_Mohammad_i
Фотограф: Ibrahim_Mohammad_i
Фотограф: Ibrahim_Mohammad_i
Фотограф: Ibrahim_Mohammad_i

Додати свій коментар










Pin It on Pinterest