Який електричний самокат обрати? Рейтинг найкращих скутерів 2021 року

Автор: Редакція | 20 Лип, 2021

Дізнайтесь про найкращі електричні самокати в рейтингу за 2021 рік, де є ціна, огляд тест-драйву та звісно пробіг на одному заряді.

У містах по всьому світу електричні самокати є такою ж частиною міської транспортної мережі, як автобуси та поїзди. Вони перетворилися з іграшок на улюблений спосіб пересування містом для тисяч пасажирів. У Великій Британії електроскутерам (але тільки орендованим) навіть дозволили їздити громадськими дорогами.
Електросамокати можуть перевозити дорослих на відстані до 32 км з такою ж швидкістю, як і велосипеди, але вони легко складаються, щоб поміститися під письмовим столом на роботі, у багажнику автомобіля або навіть у шафі.

Видання Auto Express протестувало кілька популярних моделей та зробило свій рейтинг.

Як тестувались електросамокати?

безпілотний самокат

Електроскутери повністю зарядили, а потім спробували їх на однаковій тестовій трасі з двома гонщиками – одним вагою 80 кг, а іншим 95 кг. Маршрут включав 4-відсотковий схил для перевірки потужності двигунів та їхньої здатності заїхати на пагорб.

За невелику вагу, легкість складання та компактні розміри надавались додаткові бали, але міцність та стійкість їзди теж мали вирішальне значення. Остаточним фактором стала ціна.
Топ-10 електричних самокатів

Вибір скутера повністю залежатиме від того, як ним користуватись, де його зберігати та бюджету на покупку.

Zero 11

Ціна: £ 2895

Рейтинг: 3 зірки

Потужність: 1600 Вт

Вага скутера: 52 кг

Дальність (заявлена): 128 км

Zero 11X трохи безглуздий. Два мотори потужністю 1600 Вт змусять його розганятись до 100 км/год, якщо ви досить сміливі. Аби приборкати моторошне прискорення, можна обрати режими низької потужності, які також розтягнуть дальність до заявлених 128 км.

Zero 11X використовує посилену раму, 11-дюймові колеса та гідравлічні дискові гальма, які допомагають пояснити, чому він важить 52 кг; отже потрібно двоє людей для завантаження його в машину. Проте, мабуть для розкриття його характеристик потрібен приватний трек.

Zero 9

Ціна: £ 945

Рейтинг: 3 зірки

Потужність: 600 Вт

Вага скутера: 18 кг

Дальність (заявлена): 43 км

З вагою 18 кг цьому електросамокату майже вдається бути невеликим і достатньо легким, щоб вважатися досить портативним, і вміститься в багажник автомобіля, не вимагаючи при цьому складання сидінь.

Деякі незручності можна пробачити, оскільки він має більшу дошку, на якій стоїть подвійна підвіска, заповнені повітрям шини та двоколісні гальма, що роблять зручнішою їзду на більші відстані. Не поспішайте й акумулятора вистачить на 43 км.
Xiaomi M365

Ціна: £ 425

Рейтинг: 3 зірки

Потужність: 250 Вт

Вага скутера: 12кг

Дальність (заявлена): 24 км

Не часто бестселер так швидко збивають з п’єдесталу, але «падіння» M365 є показником швидкості змін на ринку електричних самокатів. Користувачі кажуть, що він не любить намокання, що не ідеально підходить для щоденного використання, але це все-таки гідний скутер за доступною ціною. На ньому легко їздити, він стабільний і має достатньо потужності для подолання пагорбів. Але конкуренти зараз вже виглядають краще.

Bird One

Ціна: £ 999

Рейтинг: 3 зірки

Потужність: 300 Вт

Вага скутера: 17,5 кг

Дальність (заявлена): 40 км

Оскільки він побудований для того, щоб пережити сувору оренду, Bird One володіє такими рисами як незнищенність і надійність.

Цей електросамокат також важкий й помітно об’ємніший за інші, тому підняти його сходами або покласти в багажник вимагатиме додаткових зусиль.

Інший великий недолік полягає в тому, що він не складається, тому знадобиться великий простір для його зберігання або переміщення. Для перевезення в переповненому громадському транспорті, це теж не найкращий спосіб звернути на себе увагу.

Елементи керування виведені лише основні, а більшість функцій керуються додатком на вашому смартфоні. Можна навіть відстежувати місцезнаходження Bird One (за допомогою GPS-трекера) та заблокувати його за допомогою програми.

Якщо скутер рухатимуть без дозволу, він подасть сигнал тривоги та спалахне світловими вогнями.

Таким чином, Bird виглядає надійним для їзди, має гідну продуктивність, незважаючи на свою велику вагу. Але він орієнтований більше на прокатні сервіси, а не на індивідуальне використання.
Turboant X7 Pro

Ціна: £ 438

Рейтинг: 3,5 зірки

Потужність: 350 Вт

Вага: 15 кг

Дальність (заявлена): 48 км

Батарея X7 майже вдвічі перевищує конкурентів, тож заявлений діапазон більш ніж подвійний. Можна також легко від’єднати акумулятор, для підзарядки, але він важкий.

Незважаючи на те, що в цілому він легший за Pure і має однакову вихідну потужність, X7 програє на пагорбах.

Придбання цього скутера має сенс лише в тому випадку, якщо дійсно потрібні додаткові кілометри між зарядками.

Ninebot Segway E22E

Ціна: £ 339,99

Рейтинг: 4 зірки

Потужність: 300 Вт

Вага скутера: 13,5 кг

Дальність (заявлена): 21 км

Завдяки своєму вишуканому РК-дисплею та гладкому стилю, цей електросамокат трохи розгойдується. Він легший, менший та простіший в перевезенні за більшість конкурентів у рейтингу.

Проте його двигун поводиться трохи невпевненим за моделі Pure, тому скутер доведеться частіше використовувати в спортивному режимі (з повною потужністю) для більшості подорожей. Це означає, що ви не наблизитесь до заявленого діапазону в 21 км у реальному світі.
Micro Explorer

Ціна: £ 900

Рейтинг: 4 зірки

Потужність: 500 Вт

Вага скутера: 13,5 кг

Дальність (заявлена): 30 км

Explorer трохи схожий на іграшку, але насправді це серйозний електросамокат, що має вдвічі більшу потужність за найбільш продаваний Xiaomi. Це означає, що він легко випередив менш потужні скутери на випробуванні пагорбом, тоді як подвійна підвіска підтримувала плавність ходу, незважаючи на те, що Explorer мав маленькі колеса.

Їхати також легко за допомогою поворотного дроселя та важеля гальма. Складання є простим, а кермо підтягується, що значно полегшує перевезення в багажнику автомобіля, ніж деякі великі самокати. Однак його висока ціна шкодить його місцю в рейтингу.

Pure Air Pro

Ціна: £ 679,99

Рейтинг: 4 зірки

Потужність: 350 Вт

Вага скутера: 17 кг

Дальність (заявлена): 35 км

Найпотужніший скутер Pure не має хитромудрих характеристик, але це компенсується міцністю. Це здоровенна машина, призначена для використання щодня в європейському кліматі. Він має належну гідроізоляцію, самовідновлювальні пневматичні шини, великі 10-дюймові колеса і розрахований на вершників вагою до 120 кг.

Він доволі важкий для підйому сходами та великий для багажнику автомобіля, але насправді побудований для більшої дальності та впевненості у їзді. Якби потрібен електросамокат на кожен день, це саме він.
Pure Air

Ціна: £ 399,99

Рейтинг: 4,5 зірки

Потужність: 250 Вт

Вага скутера: 16,5 кг

Дальність (заявлена): 29 км

На папері у Pure Air не надто багато переваг. Але, хоча він важчий, менш потужний і незначно дорожчий за Ninebot Segway, він поводиться набагато краще та обіцяє бути досить водостійким, аби пережити «британську» погоду. Під час тестування він витерпів не одне обмокання без будь-яких негативних наслідків.

Крім того, їзда на ньому забезпечує тверді відчуття завдяки значній рамі та 10-дюймовим наповненим повітрям шинам. Скутер має традиційний гальмівний важіль, який також управляє передніми (механічними) та задніми (електричними) гальмами, що робить його набагато інтуїтивнішим та керованішим, ніж система перемикання від Ninebot.

250-ватний двигун доволі потужний, хоча й поступається потужнішому Segway. Недоліком також можна назвати процедуру складання Pure Air, адже він не такий легкий й це може через деякий час почати дратувати.

Pure Air Go

 

Ціна: £ 349,99

Рейтинг: 5 зірок

Потужність: 350 Вт

Вага скутера: 16 кг

Дальність (заявлена): 19 км

Специфікація та фотографії нового Pure Air Go не говорять на користь цього електросамоката, адже він важкий, має найкоротший офіційний запас ходу й не пропонує футуристичний вигляд.

Проте він був розроблений для того, щоб справлятися з реальним життям, і це робить скутер набагато простішим для повсякденного життя. Найголовніше, що Air Go має ступінь захисту від води IP65, що означає, що його можна використовувати під дощем та їздити по калюжах, не анулюючи гарантію.

Цього не роблять інші скутери з цього рейтингу, які підходять лише для використання в сухих умовах. Міцний сталевий каркас Pure розрахований на вагу 120 кг – на 20 кг більше за Ninebot – це означає, що він підходить для великих вершників або тих, хто носить важкі рюкзаки.

Недоліком Air Go є те, що він важчий і більший для перевезення, але він легший в управлінні та поводиться стабільніше, а також справляється з нахилами краще, ніж його бюджетні конкуренти.
E-Twow GT 2020

Ціна: £ 995

Рейтинг: 5 зірок

Потужність: 700 Вт

Вага скутера: 11,9 кг

Дальність (заявлена): 40 км

E-Twow GT – найменший і найлегший скутер у рейтингу, що робить його ідеальним для перевезення в громадському транспорті або в багажнику автомобіля.

Проте в цій крихітній рамі багато сховано. Він легко рухається пагорбами, навіть з важчим вершником, й може розганятись до 39 км/год на прямій дорозі. Якщо ж їхати трохи обережніше, то електросамокат пройде 32 км між зарядами.

Маленькі колеса означають, що він більш капризний, ніж скутер на великих колесах, але поєднання потужності, портативності та дальність робить його переможцем.

Отже, виходячи з наведеного, можна вважати, що E-Twow GT пропонує відмінне поєднання потужності, портативності та діапазону й робить його фаворитом цього рейтингу.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментарЯкий електричний самокат обрати? Рейтинг найкращих скутерів 2021 року
Як обрати електричний самокат?

Потрібно порівняти ціну, потужність, дальність та вагу

Який електричний самокат найкращий?

Пропонуємо рейтинг найкращих скутерів 2021 року

Які ціни на електричний самокат?

Ціна на електричний самокат залежить від потужності, дальності та ваги

Що потрібно знати про електричний самокат?

Електричний самокат краще обирати за порівнювальними характеристиками: ціна, потужність, дальність та вага
Pin It on Pinterest