Faraday Future допоможе Fiat-Chrysler боротися з Tesla та VW

Автор: Редакція | 05 Гру, 2019

Невдалий стартап Faraday Future, який не може почати виробництво, знайшов потужного і несподіваного партнера. Якщо все піде добре, Tesla й Volkswagen матимуть дуже серйозного конкурента.

Fiat-Chrysler (FCA) обговорює партнерство у галузі електромобілів зі стартапом Faraday Future (FF). І, за даними видання Electrek, ця комбінація має можливість перевернути цю галузь. За припущеннями, між компаніями вже налагоджена тісна співпраця: зокрема, «вантажівки» й силові блоки FF вже встановлені на ряді моделей FCA та проходять випробування в реальних умовах.

Читайте також:

Потенційно такий союз є дуже вигідним для обох сторін, питання лише в тому, як зробити співпрацю найбільш ефективною і небезпечною для конкурентів.

FCA в значній мірі затримався з розробкою власних електромобілів. Зараз єдиною електрифікованою моделлю є плагінний гібрид Chrysler Pacifica. Крім того, в Європі нова виробнича лінія за 800 мільйонів доларів із часом розпочне виробництво електричної версії Fiat 500. Але цей маленький автомобіль явно не для ринку США. У США концерн оголосив про намір переобладнати п’ять заводів у Мічигані, інвестуючи в нього 4,5 мільярда доларів, але поки деталі не розкрито.

З іншого боку це вигідно для Faraday Future, завод яких у Каліфорнії ніяк не почне серійне виробництво. У Faraday Future вважають свої силові агрегати «найкращими в галузі», але за весь час не показали покупцям нічого окрім гіпотетичного FF91 за 290 000 доларів.

З іншого боку, FCA знаходиться в процесі злиття з Peugeot, що створить четвертий за величиною автомобільний концерн у світі за обсягами продажів. Очолити нову компанію повинен Карлос Таварес, голова PSA.

Проте деякі спостерігачі вважають, що майбутній голова нового альянсу може підтримати новий проект, тільки якщо побачить від нього вигоду, бо на даний час у PSA є свої гібридні розробки.

Тим часом Ford, один із головних конкурентів FCA, також не обмежується власними досягненнями: наприкінці листопада керівництво оголосило про використання електродвигунів купленого стартапу Rivian  для бренду Lincoln.

Галерея Faraday Future FF91
Фотограф: Faraday Future
Фотограф: Faraday Future
Фотограф: Faraday Future
Фотограф: Faraday Future
Фотограф: Faraday Future

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest