FCA, Daimler, Toyota запозичили мільярди для виходу з коронавірусної кризи

Автор: Роман Галімон | 28 Бер, 2020

Світові автовиробники продовжують шукати варіанти продовження діяльності під час пандемії коронавірусу та змушені запозичати гроші.

В той час як уряди країн просять всіх громадян залишатися вдома, це означає, що автовиробникам доводиться зупиняти виробництво. Проте витрати на його утримання все одно лягають на компанії, й вже стало відомо, що концерни Fiat Chrysler Automobiles, Daimler та Toyota вивчають необхідність отримання позик на мільярди доларів.

За повідомленнями видання Automotive News Europe, Toyota збирається запозичити 9 мільярдів доларів. У автовиробника простоюють кілька заводів по всьому світу – у США, Франції, Індії, Бразилії, Філіппінах та багато інших. У США заводи закрили 23 березня, хоча автовиробник вчора оголосив, що сподівається відновити виробництво у Північній Америці 20 квітня.
Daimler знаходиться в подібній ситуації. Видання Bloomberg повідомило, що німецький автовиробник веде переговори з кредиторами про кредитну лінію. За припущеннями, компанія планує отримати 10 мільярдів євро (11,03 мільярда доларів). Як й у інших автовиробників, у Daimler простоюють заводи по всьому світу, включаючи скорочення змін на заводі в штаті Алабама, США.

Також, за інформацією Reuters, FCA розглядає можливість забезпечення додаткової кредитної лінії, погодившись на отримання кредитів у розмірі 3,5 мільярда євро (3,8 мільярда доларів США) «для загальних корпоративних цілей та для оборотних потреб». Багато потужностей компанії у всьому світі закриті, в тому числі в Північній Америці. Нові кредити можуть доповнити існуючі кредитні можливості у 7,7 млрд. євро (8,6 млрд. дол). Компанія сподівається відновити операції в США та Канаді 14 квітня.

І це лише початок кризи, яка може привести до серйозніших наслідків.
Минулого тижня Ford оголосив, що використовує свої кредитні лінії, щоб витримати економічну кризу. У VW також заявили, що витрачають 2 мільярди євро за тиждень простою виробництва.

Через коронавірус вже скасували багато світових подій в автосвіті, як автовиставки та етапи гоночних серій. Нещодавно також стало відомо, що в Британії скасований відомий Фестиваль швидкості Гудвуда, який мав відбутися влітку.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest