Суперкар Ferrari розбили під час трекового дня

Автор: Редакція | 10 Чер, 2021
Аварія Ferrari 458

Італійський суперкар Ferrari 458 зазнав нищівної аварії на іспанському треку Харама.

Трекові дні дають ентузіастам чудову можливість вивезти свої автомобілі на трасу та розкрити їх. Однак, коли йдеться про високошвидкісне водіння, завжди є властиві ризики. Нещодавні кадри з Instagram-аккаунту Supercar Fails показують, як Ferrari 458 опинилась в бар’єрах першого повороту.
Трек, про який йдеться, – Circuito del Jarama, розташований поблизу Мадрида. Незважаючи на те, що він не має такого родоводу, як інші іспанські траси, він все ж приймав гонки Формули 1 до 1981 року. Через жорсткий та звивистий характер поворотів, траса на даний момент є улюбленим місцем для мотоциклетних гонок.

На он-борд відео видно, що все починалось відносно нормально, й машина спокійно пройшла останній поворот й вийшла на стартову пряму. А ось вже у першому повороті щось вже пішло не так, адже машина зовсім не загальмувала. Важко говорити про причини інциденту, але можна припустити, що гальма вийшли з ладу.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Supercar Fails (@supercar.fails)

На щастя, водій зміг уникнути зіткнення з іншими машинами, але зони безпеки виявилось замало для сповільнення Ferrari. Італійський суперкар, швидше за все, не підлягає відновленню, але добре, що обидва пасажири залишились без серйозних травм.

Проблеми з гальмами трапляються досить рідко, але ніхто від них не застрахований. Цей тип інциденту особливо страшний, оскільки за кермом мало що можна зробити. Переключення на понижену передачу може врятувати вас, але підготовка до удару, ймовірно, буде єдиним варіантом.
Минулого місяця аварія хот-хетч Toyota GR Yaris теж потрапила на відео, але багато аварій зі спорткарами бувають й поза трасою, як випадок із Dodge Challenger, що перекинув пікап Silverado.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest