Ferrari представила суперкар F8 Spider

Автор: Євген Сокур | 09 Вер, 2019

Новинка стала відкритою версією купе F8 Tributo, але в Ferrari називають її наступником іншої моделі – 488 Spider.

C моменту дебюту купе пройшло лише півроку, і компанія з Маранелло представила аналог із відкритим верхом. В Ferrari заявили, що обидві F8 розроблялися паралельно, тому вважають їх незалежними один від одного моделями.

Основною відмінністю Ferrari F8 Spider став жорсткий складаний верх, який зникає над головою водія за 14 секунд, причому робити це допускається на швидкостях до 45 км/год. Відповідно, було повністю перероблено оформлення задньої частини суперкара, де з’явилися нова кришка моторного відсіку та перероблене антикрило.

У порівнянні з попередником, Ferrari 488 Spider, новинка виявилася на 20 кг легше – і хоча все ще на 20 кг важча за хардкорну 488 Pista Spider. Крім того, інша конструкція кузова дозволила поліпшити на 10% аеродинамічну складову.

Спайдер отримав той же самий 3,9-літровий V8, яким оснащується купе F8 Tributo. Мотор розвиває 720 к.с. при 8 000 об/хв і 770 Нм крутного моменту, доступних вже на 3 250 об/хв. У Ferrari стверджують, що 50-сильної прибавки в порівнянні з потужністю двигуна 488 Spider вдалося домогтися за рахунок застосування деяких рішень зі світу великих перегонів – наприклад, мотор обзавівся новою системою впуску, титановими компонентами та особливими випускними колекторами.

V8 став при цьому не тільки потужнішим, але й легшим, а зниження ваги деяких елементів зробило його більш чуйним. Працює двигун з 7-ступінчастим роботом і безліччю електронних асистентів, включаючи модернізований Ferrari Dynamic Enhancer – систему, яка регулює тиск у гальмівних механізмах кожного колеса індивідуально. У підсумку на прискорення до 100 км/год Ferrari F8 Spider витратить 2,9 секунди, до 200 км/год розженеться за 8,2 секунди (і це трохи повільніше, ніж відкритий 488 Pista або закритий F8 Tributo), а максимальна швидкість складає 340 км/год.

Вартість суперкара поки не оголошена, але, найімовірніше, F8 Spider виявиться трохи дорожчим, за колега з закритим верхом. І це далеко не все: через пару тижнів Ferrari позбавить даху ще й модель 812 Superfast.

Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest