Ford востаннє оновив мінівени Galaxy та S-Max

Автор: Редакція | 09 Жов, 2019

Мінівени Galaxy та S-Max незабаром знімуть з виробництва, але плановий рестайлінг вони все ж отримали.

Зовнішність машин трохи адаптували в ту ж сторону, що й у інших європейських моделей та оновили гаму доступних колісних дисків. Крім того, дорогі версії Vignale та ST-Line тепер можна впізнати за особливою решіткою радіатора. У салонах обох моделей з’явилися якісніші матеріали обробки й вдосконалена мультимедійна система Ford PassConnect.

Читайте також:

Трохи змінився й набір опцій. Ford Galaxy тепер теж має «преміальну» комплектацію Vignale, яка серед іншого передбачає велику кількість шкіри в салоні, алюмінієву обробку й просунуті крісла з обігрівом, вентиляцією, масажем й пам’яттю. Вони, до речі, тепер доступні й для інших комплектацій – звичайно, за окремі гроші. Ще одне нововведення – розумніший адаптивний круїз-контроль.

Ford S-Max буде пропонуватися як в п’яти-, так й в семимісцевому варіанті, а ось Galaxy матиме тільки сім місць. Стверджується, що мінівен має 32 варіанти конфігурації трансформованого інтер’єру.

Моторна гамма складається в основному з одного дволітрового дизеля, здатного розвивати 150, 190 та 240 к.с. До нього агрегується шестиступінчаста механіка або восьмидіапазоний автомат, але для 190-сильної версії доступний опціональний повний привід, а найпотужніша поставляється тільки з автоматичною коробкою. Є у Galaxy і S-Max й бензиновий мотор: 1,5-літровий турбований агрегат потужністю 165 к.с. в парі лише з механікою й переднім приводом. Прийом замовлень на новинки в країнах Європи вже стартував, а до 2021 року Ford відмовиться від мінівенів на користь кросоверів.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Galaxy та S-Max
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest