Ford створила спільне підприємство з індійською Mahindra

Автор: | 02 Жов, 2019

Ford та індійська компанія Mahindra оголосили про спільне підприємство в Індії. Сума інвестицій в проект складе 275 мільйонів доларів.

За цією угодою, Ford передасть 51% своїх операцій в Індії спільному підприємству, включаючи своїх спеціалістів і складальні заводи в Ченнаї та Сананді. У той же час американці залишають за собою контроль над автозаводом у Сананді, а також продовжують стежити за кредитуванням та місцевим технологічним підрозділом Smart Mobility. Нове спільне підприємство випускатиме автомобілі з логотипами Ford та Mahindra для ринків країн, що розвиваються.

За даними CNN, створення спільного підприємства між цими автовиробниками відбулося на тлі серйозної конкуренції з боку інших марок. Так, за підсумками серпня, частка Ford у всіх продажах автомобілів в Індії не могла піднятися вище трьох відсотків. Mahindra показала себе трохи краще – сім відсотків. Але в індійсько-японському спільному підприємстві Maruti Suzuki цей результат значно вищий – 47%.

Створення спільного підприємства допоможе брендам збільшити продажі. Більше того, такий союз може бути хорошим прикладом взаємовигідної співпраці з іншими брендами на авторинку.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest