Ford припиняє виробництво тридверної Fiesta

Автор: Редакція | 25 Кві, 2022
Ford Fiesta ST 2022 року

Американський бренд вирішив завершити виробництво тридверної Fiesta Ford й вже виключив її зі своїх прайс-листів.

Модель Ford Fiesta була оновлена восени минулого року й тепер проходить процес оптимізації. Результатом стане те, що суперміні втратить тридверний кузов, а також версію універсала.

Ford вже вилучив тридверні версії зі своїх онлайн прайс-листів, але існуючі замовлення на тридверні Fiesta все ж будуть завершені. Виробництво на заводі Fiesta в Кельні (Німеччина) має завершитися цього літа.

Прес-секретар компанії сказав: «Ford спрощує лінійку Fiesta, зосереджуючись на комплектаціях та функціях, які хочуть клієнти, і припиняючи випуск тих, які користуються меншим попитом. Fiesta й надалі пропонуватиметься як ST-Line, ST, Active, Titanium та Trend».

Ford Fiesta 2022 року

Цікаво, що 12 років поспіль Fiesta була найбільш продаваним автомобілем у Британії, але все одно не змогла уникнути проблем, викликаних пандемією та глобальним дефіцитом автозапчастин. Вочевидь замість «Фіест» прийдуть невеликі кросовери, й зокрема позашляховик Puma вже став найбільш продаваним автомобілем Ford в Європі.

Зупинка виробництва тридверних Fiesta не має стати шоковою новиною, оскільки багато інших популярних суперміні переходять виключно на п’ятидверний кузов – наприклад, Volkswagen Polo, Renault Clio, Peugeot 208 і Opel Corsa.

Майбутнє Fiesta в цілому також може бути під загрозою, оскільки Ford перетворить свій виробничий центр у Кельні на головну базу виробництва електромобілів, де бренд створюватиме нові електричні позашляховики у формі середньорозмірного та спортивного кросоверів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest