Ford залишає Росію та допоможе Україні на 100 тисяч доларів

Автор: Редакція | 02 Бер, 2022
Логотип Ford

Американський автовиробник Ford призупиняє роботу на Росії та пожертвує 100 тисяч доларів до Українського фонду допомоги Global Giving Ukraine.

Наслідуючи приклад інших автовиробників Volkswagen, Mercedes-Benz, Jaguar Land Rover, Volvo та інших, Ford оголосив, що призупиняє свою діяльність на Росії.

Генеральний директор Ford Джим Фарлі повідомив про це у твіті, посилаючись на глибоке занепокоєння з приводу вторгнення російських військ в Україну та запропонував підтримку українському народу.

У повідомленні також зазначено, що Ford пожертвує 100 000 доларів США Фонду допомоги Global Giving Ukraine.

Пожертвування спрямовано на надання гуманітарної допомоги переселенцям та сім’ям України, які постраждали від воєнних подій. Повний твіт і прес-реліз далі.

Тим не менш, попри вихід Ford з російського ринку, наслідки для бізнесу бренду будуть мінімальні.

Протягом останнього десятиліття спільне підприємство Ford та російської компанії Sollers мало свої злети та падіння. Проект, який почався з дебюту лінійок Focus і Mondeo, останніми роками сповільнився. У 2019 році Ford оголосив про реструктуризацію СП «Соллерс Форд», яка припинило виробництво легкових автомобілів.

До сьогоднішнього дня залишалось лише виробництво легких комерційних автомобілів Transit, але тепер й їхнє складання зупинять. В офіційному листі СП сказано, що «з урахуванням ситуації Ford проінформував партнерів по спільному підприємству про зупинення діяльності в Росії з цього моменту і до подальшого повідомлення».

На разі повідомляється, що виробництво «Соллерс Форд» зупиниться із 3 березня.

На момент написання цієї статті Фонд допомоги Global Giving Ukraine зібрав близько 3,1 мільйона доларів США. Фонд «Форда» та GlobalGiving співпрацювали з іншими благодійними проектами в минулі роки.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest