Організатори вирішили закрити Франкфуртський автосалон

Автор: Редакція | 30 Січ, 2020

Одна з найбільших автомобільних виставок більше не відбудеться у звичному форматі. Організатори пообіцяли знайти нову концепцію та місце для автоподії.

Німецька асоціація VDA (Verband der Automobilindustrie) стурбована втратами популярності, які несе Франкфуртське автомобільне шоу. За даними організаторів, у 2015 році автосалон відвідало понад 900 тисяч осіб, але вже у 2017 їхня кількість впала до 810 тисяч, а у 2019 році на виставку прийшло лише 550 тисяч відвідувачів.

Крім того, з’явилась тенденція, коли автовиробники, в тому числі європейські, почали відмовлятися від участі в автошоу на користь своїх локальних презентацій, які більше привертають увагу преси та читачів. Так, Volkswagen відмовився від цьогорічної виставки в Парижі, Lamborgini від шоу в Женеві, а Audi від Нью-Йорку.

З огляду на ці фактори, організатори виставки оголосили про те, що у 2021-му році Франкфуртський автосалон не відбудуться.

За офіційним повідомленням VDA, виставка може переїхати в інше місто – Берлін, Мюнхен, Гамбург, Кельн, Штутгарт або Ганновер. При цьому, звичний формат німецького автосалону зміниться.

Організатори заявити, що мають безліч креативних ідей, а остаточне рішення про місце проведення автосалону 2021 року прийнято протягом декількох найближчих тижнів.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest