Фургон Renault Kangoo «засвітився» на тестах

Автор: Роман Галімон | 20 Лют, 2020

Новий фургон Renault Kangoo «засвітився» на тестах у сніжній Швеції, але був повністю закамуфльований.

Для компанії Renault фургон Kangoo є знаковою моделлю, адже цей легкий комерційний автомобіль (LCV) на даний момент є найпопулярнішим автомобілем цього сегменту в Європі. Наразі автовиробник працює над повною перебудовою своєї робочої «конячки», і останні фотографії показують прогрес розвитку.

Насправді, побачити можна досить небагато, оскільки цей прототип має сильне маскування. З того, що можна розгледіти то це те, що новий Kangoo виросте в розмірах, аби краще конкурувати з майбутнім новим Volkswagen Caddy та Ford Transit Connect, які є теж одними з найбільш продаваних моделей у цьому сегменті.

Напевно, найбільша новина тут полягає в тому, що Renault також працює над створенням Kangoo Z.E. з нульовими викидами (концепт на фото вище) і тут компанія може отримати користь від 10-річного досвіду з будівництва електромобілів. Варто очікувати гарне поліпшення діапазону між зарядками, яка зараз складає 170 км у моделі першого покоління (за стандартами NEDC). Новинці також би не завадила додаткова потужність, адже попередній Kangoo Z.E. мав лише 59 к.с. (44 кіловат).

Проте, швидше за все, саме дизельний Kangoo залишиться найпопулярнішим вибором серед покупців у Європі, адже їм віддають перевагу за низьке споживання палива в цьому сегменті. Цьому буде сприяти й новий та вдосконалений 1,5-літровий дизельний двигун dCi.

Крім того, французький LCV може отримати заводське газобалонне обладнання, яке буде доступне на деяких ринках.

Зокрема, в Україні вже анонсовано постачання заводського ГБО до деяких моделей.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Renault Kangoo (шпигунські фото 2020 року):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest