General Motors презентував безпілотний мінівен Cruise Origin

Автор: Роман Галімон | 23 Січ, 2020

Електричний та безпілотний мінівен Cruise Origin має стати майбутнім для перевантажених заторами міст.

Cruise Origin – це автономний електричний транспортний засіб, який схожий на концепт Volkswagen Sedric, проте американська марка все ж має наміри його запустити.

Основною метою моделі Origin буде усунення низки проблем, пов’язаних із традиційним володінням автомобіля, зменшенням заторів та забрудненням навколишнього середовища.

Основний упор автори проекту зробили на пасажирах, а оскільки Origin – автономний автомобіль, то його позбавили кабіни водія, керма, педалей та панелі приладів. Додатковий простір дозволив дизайнерам створити просторий інтер’єр, який має два ряди сидінь.

Звісно, Origin розроблений на новій платформі для електромобілів від General Motors, а також має багатошаровий набір сенсорів, призначений для відстеження кількох людей та об’єктів у будь-яких погодних умовах, вночі та вдень.

Виробник розробив Origin за модульним типом, а це означає, що машина з часом може покращуватися. Це буде економічно вигідно для власників, оскільки буде достатньо модернізувати окремі компоненти – наприклад, датчики та комп’ютери – без необхідності заміни цілого парку транспортних засобів.

При цьому всьому, GM не планує продавати мінівени напряму, натомість марка Cruise буде власником всіх транспортних засобів та буде займатися їхнім сервісом. Тобто компанія надаватиме машини лише в оренду, й можливо великим компанія типу Uber.

За розрахунками, Origin має функціонувати до пробігу в 1 000 000 миль (1 609 344 км), що в шість разів довше за середньостатистичний автомобіль, і це має знизити ціну на експлуатацію.

Компанія відмовилась говорити, скільки буде коштувати вартість проїзду, але заявила, що орієнтується на середньостатистичне домогосподарство в Сан-Франциско, яке самостійно або у спільному доступі витрачає до 5000 доларів на рік на транспортні послуги.

Поки не було оголошено жодних дат виробництва Origin, але для старту проекту потрібна хоча б робоча безпілотна технологія.

Джерело: Carscoops

Галерея Cruise Origin:
Фотограф: Cruise
Фотограф: Cruise
Фотограф: Cruise
Фотограф: Cruise
Фотограф: Cruise
Фотограф: Cruise

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest