Honda оновила кросовер CR-V та першим його побачили в США

Автор: Роман Галімон | 19 Вер, 2019

Японська компанія Honda представила рестайлінгову версію кросовера CR-V, а гібридна версія, за даними виробника, стане економнішою відразу в півтора рази.

Місце дебюту оновленого кросовера було обрано не випадково: саме в Штатах кілька років тому вперше була показана Honda CR-V нового покоління, і машина користується досить непоганим попитом у американців.

Щоправда, нинішній обсяг доробок відносно невеликий.

Honda CR-V отримала нові бампери з хромованими вставками та іншими гніздами противотуманок, доопрацьовану передню та тоновану задню оптики, інші колісні диски та видозмінені вихлипи. Відмінністю гібридної модифікації, яка вперше виходить на ринок США, стали особливі логотипи, що оформлені в блакитному кольорі (в Європі така версія вже давно продається).

В інтер’єрі відмінностей у гібрида більше: такий кросовер позбавили важеля коробки, замінивши його на набір кнопок (вони не тільки керують трансмісією, але і дозволяють вибирати режими руху), оснастили цифровою панеллю приладів, яка вміє демонструвати специфічні для гібрида дані, а також забезпечили підкермовими перемикачами: з їхньою допомогою можна регулювати роботу системи рекуперації. Й бензиновому, й гібридному CR-V дісталися ще й перероблена центральна консоль із бездротовою зарядкою і двома портами USB.

Силову установку для гібрида запозичили у аналогічної версії Accord. Складається вона з дволітрового бензинового мотора і двох електродвигунів, що розвивають 215 к.с. Поки не називаються ані динамічні характеристики, ані рівень витрат палива, хоча в Honda вже пообіцяли, що гібридна CR-V стане в півтора рази економнішою бензинової. За деякими розрахунками, такий кросовер зможе витрачати 5,6 л палива на 100 км у міському циклі.

Бензиновий кросовер у США будуть комплектувати лише 1,5-літровим чотирициліндровим турбомотором потужністю 193 к.с. в парі з варіатором, але можливість вибору типу приводу між переднім і повним все ж залишили. Відомо також, що в базову комплектацію всіх CR-V відтепер включений фірмовий комплекс асистентів безпеки.

Інші деталі Honda оприлюднить ближче до початку продажів. Оновлена CR-V із ДВЗ вийде на ринок США восени, гібридна – на початку наступного року.

У нашій країні офіційно продається лише версія з 1,5 літровим турбованим двигуном та повним приводом. Про дати представлення оновленої версії поки невідомо.

Джерело: Motor1

Галерея Honda CR-V 2020 року
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest