Honda CR-X із 10-мильним пробігом виставлена на продаж

Автор: Редакція | 24 Жов, 2021
Honda CR-X 1990 року

30-річна Honda CR-X в ідеальному стані виставлена на продаж з пробігом лише 10 миль.

Минулого року ми писали про цікавий випадок, коли власник на своїй Honda Civic проїхав 500 000 миль без капітального ремонту. Тепер знайдено зовсім протилежний випадок — Honda CR-X майже не рухалась більше ніж 30 років.

Зазначена Honda CR-X 1990-го року випуску була знайдена у Португалії й проїхала лише 17 кілометрів (10,5 миль) з моменту її придбання. Дивно, але іноді у музеях є автомобілі, що «накрутили» колесами більший кілометраж. Яка ж історія стоїть за цим конкретним CR-X?

Honda CR-X 1990 року

За словами Garagisti, цей CR-X 1.6i-16 (еквівалент SiR для Європи) переїхав із дилерського центру Santomar Honda в Лісабоні до приватного гаража. Після цього автомобіль просто стояв там протягом наступних кількох десятиліть на чотирьох підставках до недавнього часу. Тобто, всі ці роки навіть колеса не торкалися землі.
Згідно з веб-сайтом, автомобіль все ще має паперові килимові покриття від дилера, а також заводські маркування та навіть шини. Тим не менш, також стверджується, що в цьому автомобілі все ще є мастило, яке Honda залила на заводі понад 30 років тому. На сайті сказано, що єдині неоригінальні речі в машині – це гальмівна рідина та акумулятор.

Honda CR-X 1990 року

Стосовно решти стану автомобіля, то зовнішність на фотографіях виглядає бездоганною. Цілком ймовірно, що ця машина вже давно не бачила сонячного світла, звідси й іскристий срібний кузов. Навіть механізм люка виглядає таким, ніби виготовлений учора. Теж саме стосується інтер’єру.

Ціна? Garagisti не згадує про неї, але очікує, що викличе багато ажіотажу у спільноти Honda та фанатів класичних автомобілів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Honda CR-X 1990 року:
Фотограф: Garagisti
Фотограф: Garagisti
Фотограф: Garagisti
Фотограф: Garagisti
Фотограф: Garagisti
Фотограф: Garagisti
Фотограф: Garagisti
Фотограф: Garagisti

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest