Honda презентувала нове покоління кросовера HR-V

Автор: Редакція | 18 Лют, 2021
Honda HR-V 2022 року

Японська марка Honda представила третє покоління компактного кросовера HR-V з абсолютно новим виглядом всередині та зовні.

Компактний кросовер Honda HR-V модельного 2021 року дебютував поки для ринку Японії, але глобальні ринки отримають цю ж версію невеликого «паркетника» незабаром. Лише Північній Америці пообіцяли власний HR-V, хоча поки незрозумілі відмінності між моделями.

Наразі йдеться лише про специфікацію для японського ринку (JDM) під назвою Vezel.
«Дорослий» дизайн

Honda HR-V 2022 року

Модель позбулась безлічі складок свого попередника та має більш чистий і зрілий вигляд, завдяки чому HR-V виглядає вже дорослим.

Радіаторна решітка, яка наче інтегрована з бампером, оточена тонкішими фарами з верхніми світлодіодними денними ходовими вогнями, що утворюють візуальний зв’язок завдяки хромованій смузі над решіткою.

Honda HR-V 2022 року

Бічний профіль має купеподібну лінію даху, як і його попередник, від якого новий HR-V також успадкував «приховані» ручки задніх дверей, встановлені біля задніх арок. Панорамний скляний дах із подвійним склом робить салон просторішим, а пластикові накладки навколо колісних арок нагадують нам, що це все ще кросовер. Залежно від рівня комплектації, розмір коліс варіюється від 16 до 18 дюймів.

Honda HR-V 2022 року

Ззаду оновлений HR-V має широку світлодіодну панель, яка простягається від одного заднього ліхтаря до іншого. Все виглядає досить спортивно, а на топових специфікаціях обіцяють електричне відкриття.

Сині акценти логотипу Honda та значок «EHV» на задніх дверях вказують на те, що під капотом знаходиться гібридна силова установка.
Всередині HR-V

Honda HR-V 2022 року

Інтер’єр також був капітально змінений, і тепер там знаходиться планшетоподібний 9-дюймовий екран інформаційно-розважальної системи.

Honda HR-V 2022 року

Ще одна тенденція дизайну, яку можна спостерігали на інших автомобілях, була реалізована й всередині HR-V, де очевидно великий вентиляційний отвір тягнеться по ширині приладової панелі.

Honda HR-V 2022 року

Проте Honda не позбулась сидінь, які все ще мають велику практичність.

Деталі та розмірі кросовера не розголошуються, але складається враження, що новий HR-V більший за модель, яку він замінює.
Під капотом

Honda HR-V 2022 року

На даний момент Honda заявляє, що запропонує Vezel в Японії з атмосферним 1,5-літровим бензиновим двигуном, який буде частиною гібридної силової установки з можливістю повного приводу.

Також буде представлена негібридна модель на схемі приводу 2WD за нижчою ціною, а характеристики обох варіантів будуть опубліковані пізніше.

Honda HR-V 2022 року

Honda почне продавати Vezel у Японії в квітні цього року перед глобальним запуском, який планується провести пізніше цього року.

Американська специфікація HR-V очікується на модельний 2022 рік, тому вона повинна дебютувати у другій половині 2021 року.

Наприкінці минулого року Honda презентувала нове покоління Civic, а до цього з’явився оновлений седан Accord.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Honda HR-V 2022 року:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest