Honda оновила кросовер UR-V для Китаю

Автор: Редакція | 16 Гру, 2019

Компанія Honda готова представити оновлений кросовер UR-V, який з’явиться незабаром на китайському ринку.

Оновлена версія Honda UR-V вже повністю розсекречена на фотографіях із Патентного відомства Китаю, а також із салону авторизованого дилера. Судячи з опублікованих фотографій, середньорозмірний крос-купе отримає доопрацьовану передню та задню частини.

 Читайте також:

З найпомітніших змін можна відзначити нову решітку радіатора, переглянуту оптику, нові бампери, а також змінені підвіконня дверей та задні бампери.

Розміри кросовера майже не змінились від попередника, хоча довжина все ж стала більшою – 4 856 мм, ширина – 1 942 мм, висота – 1 670 мм, а колісна база залишилась 2 820 мм.

При цьому базова версія отримає досить широкий рівень комплектації. Але основна увага приділяється власному пакету активної безпеки Honda.

Під капотом будуть пропонуватися 1,5- або 2,0-літрові турбомотори з максимальною потужністю у 193 і 272 к.с. відповідно. У тандемі з ними буде працювати автоматична дев’ятиступенева коробка передач, а покупці зможуть обрати повний або передній привід.

На даний час, вартість оновленої версії поки невідома, але поточна версія коштує в Китаї від 220 800 юанів (майже 32 000 дол).

Галерея Honda UR-V:
Фотограф: Аutotimesnews.com
Фотограф: Аutotimesnews.com
Фотограф: Аutotimesnews.com
Фотограф: Патентне відомство Китаю

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest