Honda вирішила не виробляти дизелі для Європи

Автор: | 25 Вер, 2019

Японська марка вирішила не пристосовувати свої дизельні двигуни під нові екологічні вимоги в Європі, а просто не виробляти їх для цього ринку.

Дизельні «Хонди» залишаться в продажу на ринках Європи до 2021 року, після чого компанія збирається припинити поставки моторів. Як повідомляє Reuters, причина банальна: строгі екологічні норми Європи й відсутність можливостей удосконалити дизелі.

У Honda вирішили піти іншим шляхом: всі нові автомобілі, які будуть продаватися в країнах Європи, отримають ту чи іншу дозу електрики. Процес, власне, вже стартував. Європейська версія кросовера CR-V отримала гібридну модифікацію досить давно, а вже наступного року почнуться поставки компактного електромобіля Honda e. Відомо також, що нове покоління Jazz вже з 2020 року буде пропонуватися на континенті виключно, як гібрид.

Крім того, аби заощадити на розробці електрифікованих моделей Honda збирається до 2025 року скоротити кількість моделей та їхніх варіацій в лінійці мінімум на третину та зменшити глобальні операційні витрати на 10%. Також буде закритий завод у Великій Британії, де випускається сімейство Civic, і цю ж модель знімуть із конвеєра заводу в Туреччині.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest