Китайський гіперкар Hongqi хоче стати найшвидшим на планеті

Автор: Роман Галімон | 13 Вер, 2019

На виставці у Франкфурті бренд із Піднебесної показав досить цікавий прототип S9, який може виявитися найшвидшим на планеті.

Бренд Hongqi, що входить до концерну FAW, відомий в першу чергу своїми лімузинами, які будуються для керівників країни. Однак, у Франкфурті марка Hongqi вирішила продемонструвати принципово іншу сторону розвитку компанії.

Ефектне середньомоторне купе під назвою S9 поки вважається прототипом, але має серйозний ринковий потенціал. Відомо про нього поки мало: озвучено, наприклад, що силова установка Hongqi S9 складається з 4,0-літрового V8 і електромотора та розвиває близько 1 400 к.с.

Динамічні характеристики купе з композитним кузовом вражають ще більше: до 100 км/год прототип здатний розігнатися за 1,9 секунди. Це швидше за Bugatti Chiron на півсекунди та на секунду за китайський електричний гіперкар Nio EP9, який вже встановив рекорд Нюрбургринга.

За припущеннями, S9 має стати технологічним флагманом, який очолить просування марки на ринки європейських країн. Крім урядових лімузинів і гіперкарів, китайці мають у своєму розпорядженні кілька моделей цілком цивільних кросоверів і вже нібито готують їх до виходу в Старий світ.

Галерея Гіперкар Hongqi S9
Фотограф: Motor1
Фотограф: Hongqi
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest