Новий Hyundai Grandeur вперше «засвітився» без камуфляжу

Автор: Роман Галімон | 19 Жов, 2019

Нове покоління Hyudai Grandeur здобуло не лише багато змін в екстер’єрі, але й отримало оновлений інтер’єр та багато технічних новинок.

У мережі були опубліковані фотографії нового седана Hyudai Grandeur нового покоління. На світлинах, які вдалося зробити «шпигунам», видно, що машина сильно відрізняється від нинішньої модифікації.

Читайте також:

Найяскравіші зміни торкнулися ходових вогнів автомобіля – вони вбудовані в решітку радіатора та являють собою єдине ціле, надаючи автомобілю індивідуальність. Зовні машина виготовлена в дусі раніше показаного концептуального автомобіля. Однак він враховує особливості сегмента, в якому він буде представлений, а також особливості конструкції, пов’язані з вимогами безпеки.

Решітка радіатора стала масивнішою, ніж у нинішнього покоління. Також вражає смуга «стопів», що з’єднує задні ліхтарі між собою.

Салон автомобіля виконаний з якісних матеріалів. Випукла консоль медійної системи із збільшеним дисплеєм привертає увагу.

Зміни також мають відбутися в моторній лінійці – в новій версії автомобіля буде доступний 2,5-літровий турбомотор сімейства Theta III з віддачею 280 к.с. Також буде доступний гібридний силовий агрегат. Цілком можливо, що 1,6-літровий двигун T-GDi з нового сімейства Smart Stream, яким оснащений Hyundai Sonata, буде встановлений на новій Hyundai Grandeur.

Джерело: Аutotimesnews

Галерея Hyudai Grandeur
Фотограф: Аutotimesnews
Фотограф: Аutotimesnews

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest