Hyundai «подражнив» новим спортивним кросовером Kona N

Автор: Роман Галімон | 10 Бер, 2021
Hyundai Kona N 2021 року

Південнокорейський виробник Hyundai опублікував нові світлини «прокачаного» кросовера Kona N.

Минулого року майбутній Hyundai Kona N вже з’являвся на фотографіях, але тоді був щільно покритий камуфляжем із мільйоном великих літер N. Проте справа далі не пішла й презентували лише псевдоспортивну версію N Line.
На нових же зображеннях можна побачити особливу обробку, яку розробили для Kona спереду. Агресивніший дизайн решітки з повністю відкритою нижньою частиною вирізняє модель N з лінійки, великі повітрозабірники в кутах решітки функціональні, а помітна червона обробка тягнеться від основи решітки радіатора й продовжується порогами.

Задня частина отримала подвійні вихлипні труби, а в Hyundai зазначають, що буде також присутній вбудований дифузор. Тим не менш, зверху помітно великий двокрилий спойлер на даху та, звичайно, червоні акценти в обробці.

Hyundai Kona N 2021 року
Тізер Hyundai Kona N 2021 року

У тізерах Hyundai поки не розкривається ані інтер’єр, ані те, що знаходиться під капотом. Раніше припускалось, що у Kona N буде 2,0-літровий чотирициліндровий двигун із турбонаддувом, який видаватиме 278 к.с. та через 8-ступеневу коробку передач із подвійним зчепленням передаватиме потужність на передні колеса або всі чотири.

Аналогічну силову установку можна знайти в епічному Veloster N, хоча на Kona кінські сили можуть «приховати».
Враховуючи, що Hyundai починає розкривати Kona N, то офіційної презентації варто чекати вже незабаром. Тізерні зображення ж не залишили багато секретів, принаймні зовні. Проте враховуючи, що в Україні не представлена N-лінійка, появи «прокачаного» кросовера Hyundai теж не варто чекати.

До речі, нещодавно Hyundai представив новий та доступний кросовер Bayon, а в Україну приїхали моделі i10Tucson, а також Venue.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Hyundai Kona N 2021 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest