Hyundai показав тізер оновленого кросовера Kona

Автор: Роман Галімон | 26 Сер, 2020
Hyundai Kona 2021 року

Hyundai готується випустити оновлену версію свого найменшого кросовера – Kona. Суперник Skoda Kamiq з’явився на тізерах й має дебютувати вже цьогоріч.

Перші зображення кросовера вже натякають на те, як виглядатиме «переглянута» Kona. Згідно з Hyundai, автомобіль отримає «ширший та акулоподібний ніс», в той час зображені нові денні ходові вогні та три спортивно-вишукані отвори на капоті говорять про зображення нещодавно підтвердженої N Line версії кросовера.
Hyundai стверджує, що Kona N Line отримає спортивніший вигляд, натхненний поточною лінійкою моделей компанії N Line. Машина матиме більші повітрозабірники та агресивніший передній бампер. Чорна стільникова решітка разом із значком N Line завершує новий вигляд спереду.

Жодних зображень решти автомобіля поки не представлено, але можна очікувати невеликі зміни навколо боків та задньої частини, де може з’явитися світлодіодне заднє світло. Також планується оновлення вибору коліс та кольорів фарб, які покупці можуть обрати для персоналізації машини.

Технічні деталі теж поки не оприлюднені, проте майже напевно Kona отримає нові технології медійних систем Hyundai та цифрову панель приладів.
Стосовно двигунів, то в лінійці має бути «помірний» 48-вольтовий гібрид, а також плагін-гібрид.  Електрична версія Kona також оновить «обличчя» протягом року.

А ось найбільш очікувана 247-сильна версія Kona N, швидше за все, буде презентована у 2021 році разом із черговим оновленням Kona.

Раніше заряджений кросовер Hyundai Kona N «засвітився» на тестах, а також наша редакція писала про порівняння електричних кросоверів Tesla Model Y та Hyundai Kona EV.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Auto Express

Галерея тізерів Hyundai Kona 2021 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest