Hyundai створив механічну КПП без педалі зчеплення

Автор: Редакція | 06 Лип, 2020
Hyundai Venue 2020 року

Південнокорейський виробник Hyundai вирішив створити механічну коробку передач без педалі зчеплення. Це майже «автомат», проте вибір передачі залишається за водієм.

У концерні Hyundai-Kia, схоже, вірять у потенціал механічної коробки та вже найближчими тижнями на ринок виведуть її вдосконалений варіант.
Індійська редакція видання Autocar повідомила, що на споріднених кросоверах Hyundai Venue та Kia Sonet вже в липні дебютує новітня коробка iMT – Intelligent Manual Transmission, або «розумна ручна трансмісія». З такою коробкою водієві не доведеться вичавлювати зчеплення при кожному перемиканні, але це не означає, що трансмісія цього типу позбавлена зчеплення взагалі.

Справа в тому, що управлінням зчепленням займеться гідравлічний актуатор, команди якому буде віддавати блок управління коробкою. А обчислювати момент, коли потрібно розімкнути зчеплення, буде електроніка за допомогою так званого «датчика намірів». При цьому водієві пропонується вибирати передачі за допомогою традиційного важеля, але скидати газ у момент перемикання більше не обов’язково.
У Hyundai запевняють, що новий пристрій поєднує в собі економічність звичайної механіки і комфорт автомата. Орієнтована iMT все ж на водіїв, що віддають перевагу обирати потрібну передачу самостійно, а не довіряти цей процес електроніці.

Раніше Hyundai розкрив деталі про мотори оновленого кросовера Santa Fe, а також стало відомо, що новий Hyundai Tucson отримає великий сенсорний екран.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Hyundai Venue 2020 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest