Hyundai Palisade N та Nexo N виявилися «гарною» підробкою

Автор: Роман Галімон | 03 Кві, 2020

Південнокорейська компанія Hyundai на перше квітня представила тізери двох моделей Hyundai Palisade N та Nexo N, які виявились підробкою. Проте компанії й справді варто створити такі машини.

Позашляховик  Hyundai Palisade, безумовно, стильний та комфортний автомобіль, а до того ж дуже приємний у кермуванні. Його 3,8-літровий двигун V6 з 291 к.с. та 355 Нм крутного моменту дозволяє спокійно почуватися в місті та на швидкісному шосе.

Але чи можна було б просити більше? Звісно, «прокачаної» версії б не завадило.

Зображення Palisade N, які розміщені в галереї нижче були першоквітневою підробкою, але вони пропонують дуже гарну ідею. Південнокорейський виробник відзначив «День сміху» з жартом в Instagram, який насправді повинен стати реальністю.

Великий сімейний автомобіль має стати наступним об’єктом для розробок спортивного підрозділу N. А чому б ні?
Очевидно, для цього потрібнр замінити двигун V6 на 5,0-літровий V8 з потужністю 419 к.с., що зробить автомобіль справжнім конкурентом для відомих великих позашляховиків. Розгін до «сотні» в такому випадку був би приблизно від 6 до 6,5 секунд. Без жартів!

Hyundai також випустив рендеринг «прокачаного» варіанту Nexo N. Надати екологічно чистому кросоверу більше потужності було б складною справою, оскільки він фактично працює від електричного силового агрегату на водневому паливі. Одним із варіантів було б просто «викинути» всю екологічну техніку та замінити її традиційним 2,0-літровим турбо. Ось так просто!

Не дражте нас, Hyundai.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Hyundai Palisade N та Nexo N:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest