Hyundai оголосив ціни та потужність Sonata N Line

Автор: Редакція | 10 Лис, 2020
Hyundai Sonata N Lline 2021 року

Південнокорейський виробник Hyundai показав псевдоспортивну версію седана Sonata у комплектації N Line, яка виявилась не такою ж вже й псевдоспортивною.

Перші офіційні зображення седана Sonata N Line з’явились ще у вересні, але за кадром залишилися головні аспекти «зарядженої» модифікації – технічні. Тепер секретів майже немає – компанія Hyundai опублікувала інформацію по «начинці» і навіть назвала ціни на найважливішому ринку – в Америці.
Отже, Sonata, на відміну від інших моделей серії N Line, отримала досить великий пакет доопрацювань. Перш за все – потужний двигун. Як й очікувалося, на «гарячий» седан поставили 2,5-літрову турбіровану «четвірку» Smartstream із комбінованим уприскуванням бензину. Віддача – 290 к.с. і 421 Нм. Настільки потужною «Соната» ще ніколи не була.

Однак привід у седана лише передній. А працює мотор у парі з восьмиступеневим «роботом» N DCT з парою «мокрих» зчеплень. Причому коробку навчили функції Launch Control для гранично бадьорого старту з місця. Ось тільки динаміка «Сонати» N Line досі тримається в таємниці. Якщо орієнтуватися на показники спорідненого Kia K5, то можна розраховувати приблизно на 6 секунд розгону до сотні.

Стосовно доробок шасі, то тут в цілому все традиційно: посилені опори силового агрегату й гальма, жорсткіші підвіска й стабілізатори поперечної стійкості, електропідсилювач керма у Sonata N Line встановлений безпосередньо на рейці (а не на валу), в базове оснащення включили 19-дюймові колеса.
Названа й ціна – 33200 доларів. Тобто N Line не стала найдорожчою версією в сімействі: за плагін-гібрид просять на 200 доларів більше.

Не виключено, в майбутньому Sonata N Line розширить ринки продажів й вийде за межі американського. За припущеннями, в Україну теж хочуть завести деякі моделі з лінійки N Line, але для цього потрібна сприятлива кон’юнктура ринку.

Раніше Hyundai знайшов дефекти в системі паркування Sonata 2020 року, а також показав спорткар i20 N.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Hyundai Sonata N Lline 2021 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest