Hyundai показав жорсткі випробування нового Tucson

Автор: Редакція | 09 Вер, 2020
Hyundai Tucson 2021 року

Hyundai Tucson нового покоління вже майже підійшов до свого дебюту й виробник знову представив відеотізер.

Новий Hyundai Tucson має остаточно позбутися камуфляжу 14 вересня, але до цього часу поки доведеться дивитися офіційні «шпигунські» зображення та відео.
Цього разу європейський підрозділ автовиробника показав, які важкі випробування вже пройшов автомобіль. По-перше була використана тестова траса «Татри», де кросовер виконував різноманітні завдання. По-друге, Tucson випробували на бездоріжжі та гірських дорогах, де до позашляховика також був приєднаний причеп.

Читайте також:

Також закамуфльований тестовий автомобіль «кинули» в брід через воду, чим розробники явно натякнув, що позашляховик наступного покоління – це не просто модне обличчя для міських вулиць.

У прес-релізі, який супроводжує фотографії та відео, Hyundai обіцяє, що Tucson четвертого покоління «буде вироблятися в Європі для Європи». Й це зрозуміло, адже для європейського ринку Tucson виробляється в Чехії. Однак, позашляховик точно буде доступний на інших ринках й для цього будуть застосовані додаткові виробництва.

Особлива увага буде приділена Північній Америці, й саме тому презентація нового покоління Tucson відбудеться 14 вересня о 20:30 за тихоокеанським часом (або 15 вересня о 09:30 за Сеулом).
В Європі в цей час ще буде ніч. Проте секрети нового Tucson все одно будуть незабаром розкриті.

До речі, нещодавно Hyundai оновив кросовер Kona, а також показав «прокачану» Elantra нового покоління.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Галерея Hyundai Tucson 2021 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest