Iveco зупиняє продажі на російському ринку

Автор: Редакція | 13 Бер, 2022
Iveco Stralis

Виробник вантажівок Iveco вирішив зупинити продажі нових моделей на російському та білоруському ринках.

Iveco стала черговою автомобільною компанією, яка зайняла чітку визначену позицію щодо вторгнення росії на територію України.

Відома компанія вирішила не тільки припинити поставки транспортних засобів до росії та білорусі, але й розглядає можливість виходу зі спільного підприємства, яке було створено на росії та займається збіркою вантажівок Iveco в місті Міас.

«Поки московський режим при владі, для мене неможливо вести бізнес на росії, – сказав генеральний директор Iveco Герріт Маркс, – Ми рішуче засуджуємо поведінку росії, у країні немає більше місця для ведення бізнесу».

Компанія усвідомлює, що потенційні збитки можуть виникнути вже у першому кварталі, які за оцінками Iveco можуть бути у розмірі від 15 до 20 мільйонів євро.

Перспективи СП, створеного у 1994 році Iveco разом з «Газпромом» і «Уралазом», поки не зрозумілі. Цьогоріч планувалось виробництво від 600 до 700 вантажівок.

Раніше стало відомо, що виробник вантажівок Daimler Truck призупиняє співпрацю з російським автовиробником Камаз. До цього шведський виробник вантажівок AB Volvo припинив все своє виробництво та продаж на росії через війну в Україні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Bloomberg


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest