Jaguar показав оновлений кросовер E-Pace

Автор: Редакція | 28 Жов, 2020
Jaguar E-Pace 2020 року

Британський автовиробник Jaguar представив оновлений кросовер E-Pace з новим дизайном, переглянутою моторною лінійку й мережевими можливостями.

З моменту прем’єри Jaguar E-Pace, що відбулася влітку 2017 року, виробник вже вносив деякі зміни в модель. Наприклад, уже через рік вона запозичила в електрокара I-Pace функцію пам’яті індивідуальних налаштувань Smart Settings і систему регулювання жорсткості амортизаторів Adaptive Dynamics.
Тепер настав час першої всебічної модернізації.

Більшу частину дизайнерських рішень E-Pace запозичив у більшого F-Pace, який, в свою чергу, освіжили в середині вересня з оглядкою на вищезгаданий I-Pace. Технічно ж модель як і раніше близька до інших молодших кросоверів групи Jaguar Land Rover.

Jaguar E-Pace 2020 року
Jaguar E-Pace 2020 року

Під час рестайлінгу Jaguar E-Pace отримав решітку з ромбоподібною структурою, переднім бампером з іншими повітрозабірниками, світлодіодними головними фарами з ходовими вогнями Double J, новими світлодіодними ліхтарями.

На задньому бампері з’явилася сітчаста решітка, в яку вписані випускні патрубки, причому в дизельних машин вони інші за бензинові. Як й раніше, покупцям буде доступний стайлінг-пакет R-Dynamic, а ще за доплату запропонують набір чорних деталей екстер’єру.
Головне нововведення в салоні – уже знайома на безлічі інших моделей JLR мультимедіа Pivi Pro з вигнутим 11,4-дюймовим тачскріном, двома SIM-картами і парою LTE-модемів й можливістю бездротового оновлення ПЗ. Такий комплекс включений в комплектації S, SE і HSE, а в базовій його можна отримати за доплату в якості альтернативи до простішої системи Pivi.

Jaguar E-Pace 2020 року
Інтер’єр Jaguar E-Pace 2020 року

Крім того, оновлений E-Pace отримав 12,3-дюймову цифрову приладову панель з поліпшеною графікою, нові кермо і селектор трансмісії, додатковий простір для зберігання речей, систему іонізації повітря з фільтром PM2.5, вдосконалений круговий огляд.

В Європі всі двигуни є частиною помірно-гібридної системи (MHEV), хоча молодший дизель доступний і без електричного доважку – в поєднанні з шестиступеневою механікою і переднім приводом. При цьому старший дизель розвиває 204 к.с.

Крім того, є ще два бензинові агрегати: 1,5-літровий 160-сильний (з восьмиступеневим автоматом і переднім приводом) і дволітровий 300-сильний. На чолі діапазону поставили 309-сильний плагін-гібридний P300e на основі бензинової «турботрійки», здатний проїхати на електриці до 55 км.
У Великій Британії оновлений Jaguar E-Pace коштуватиме від 32 575 фунтів. В Україні ціни на новинку поки не оголошені.

Цього місяця Jaguar також оновив спортивний седан XE, а трохи раніше оновлення зачепили й седан та універсал XF.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Jaguar E-Pace 2020 року:
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest