В Jaguar створили вінтажний суперкар для відеоігри Gran Turismo Sport

Автор: Редакція | 26 Жов, 2019

Концепт Jaguar Vision Gran Turismo стане черговим випробуванням для геймерів Gran Turismo Sport та цінним поповненням у віртуальному гаражі.

Цифровий гоночний автомобіль розроблений британцями в співдружності з Polyphony Digital. І є цей концепт дуже ефектне поєднання рис класичних спортивних “Ягуарів” і всіх тих сучасних напрацювань в області електричної мобільності, якими володіє марка. А створений віртуальний болід для битв на арені відеоігри Gran Turismo Sport.

Читайте також:

У його зовнішності можна розгледіти як елементи вантажних Jaguar C-Type і D-Type, так і актуальних електромобілів компанії, включаючи, наприклад, I-Pace eTrophy. А ось аскетичний інтер’єр виглядає максимально футуристично, причому, наскільки можна судити за офіційними зображеннями, суперкар позбавили традиційних крісел. Водію та пасажиру доведеться сидіти прямо на підлозі, яка відповідним чином відформована.

Родзинкою інтерфейсу став голографічний помічник водія на ім’я KITT-E: в це ім’я розробники змогли упакувати відразу дві принципово протилежні асоціації. По-перше, слово kitty, яке вимовляється так само та означає «кошеня», а по-друге, абревіатурою K.I.T.T. позначали суперкар зі штучним інтелектом у знаменитому серіалі «Лицар доріг».

Під дуже низьким і розтягнутим корпусом Jaguar Vision Gran Turismo заховані відразу три електромотора, які за офіційними даними розвивають 1 005 к.с. і гігантські 1 200 Нм крутного моменту. Стверджується, що концепт вагою 1 400 кг може прискоритися до 100 км/год менше ніж за 2 секунди, а його максимальна швидкість у цифровий реальності складе 320 км/год. Крім того, в Jaguar пообіцяли геймерам «максимально збалансоване управління».

Ще одна деталь – звук, з яким концепт буде носитися віртуальними трасами. З огляду на його електричну сутність, можна припустити, що він стане робити це практично безшумно. Однак в Jaguar знайшли можливість ще раз нагадати про своє славетне минуле: спеціально для Vision Gran Turismo діджиталізували звук 3,8-літрового шестициліндрового мотора, з яким D-Type виграв гонку в Ле-Мані 1957 року.

Новий суперкар буде доступний для гравців в Gran Turismo Sport вже у листопаді.

Джерело: Motor1

Галерея Jaguar Vision Gran Turismo
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф:
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest