Jaguar скоротить виробництво I-Pace через нестачу акумуляторів

Автор: Редакція | 16 Лют, 2020

Компанія Jaguar Land Rover заявила про призупинення виробництва електричного кросовера Jaguar I-Pace через проблеми з постачаннями акумуляторів від польського заводу LG Chem.

JLR заявила, що скоригувала графіки виробництва моделі через тимчасові питання планування постачальників. «Ми працюємо з постачальником, щоб вирішити це питання і мінімізувати вплив на замовлення клієнтів», – сказано в заяві JLR.

JLR не назвала постачальника та час виробничої паузи,  аде на думку видання Automotive News Europe, чим постачальником є компанія LG Chem, що виробляє акумулятори. При цьому, проблема з постачанням не пов’язана із спалахом коронавірусу в Китаї.

За інформацією газети Times, виробництво I-Pace припиниться на тиждень, починаючи з понеділка, 17 лютого. Електросовер I-Pace збирається на заводі Magna Steyr в Граці, Австрія.

I-Pace використовує акумулятори, виготовлені на заводі LG Chem у Вроцлаві (Польща), одному з небагатьох великих виробників акумуляторних батарей в Європі. Фабрика відкрилася у 2018 році.

Кросовер має досить великий акумулятор на 90 кВт-годин, який забезпечує проїзд до 470 км без зарядки в європейським циклом WLTP або 377 км за американським EPA.

Згідно з даними компанії, у перший рік продажу автомобіля світові продажі I-Pace склали 17 355 одиниць (2019 рік),й електросовер став четвертим бестселером марки після позашляховиків F-Pace та E-Pace, а також седану XE.

Завод LG Chem у Вроцлаві також має постачати акумуляторні батареї для електричного позашляховика Ford Mustang Mach E, який надійде у продаж пізніше цього року. Mach E використовуватиме ті ж осередки, що й майбутні електричні Ford Transit, що на думку Ford, допоможе зменшити високі витрати на виробництво акумуляторів.

Audi та Mercedes теж мають проблеми

Дефіцит акумулятора також вразив інших автовиробників.

У січні Audi скоротила виробничі години на своєму заводі в Бельгії після того, як виробництво акумуляторів від LG Chem у Польщі обмежили кількістю запланованих електричних позашляховиків e-tron.

Як повідомило бельгійське видання L’Echo, Audi побудує лише 4100 моделей e-tron у першому кварталі цього року замість запланованих 5700. При цьому, варто розуміти, e-tron –це прямий конкурент I-Pace.

З іншого боку, компанія Mercedes-Benz спростувала повідомлення німецьких ЗМІ про скорочення цьогоріч запланованих екземплярів електричного позашляховика EQC, ще одного конкурента I-Pace, з 60 000 до 30 000.

За даними видання Manager Magazin, проблема знову частково пов’язана з обмеженим виробництвом акумуляторів від LG Chem.

Компанія Daimler заявила, що виробничі плани на EQC на 2020 рік не змінювались.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Галерея Jaguar I-Pace та Audi e-tron:
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Jaguar
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest