Водія Jeep Gladiator позбавили гарантії через їзду брудом

Автор: Редакція | 11 Січ, 2021

Власник новенького позашляховика Jeep Gladiator втратив гарантію на свій автомобіль після їзди брудом.

Здавалось би, що один із найбільш справжніх позашляховиків на ринку, Jeep Gladiator має витримати чимало випробувань, а його компоненти все одно залишаться неушкодженими. Крім того, у більшості випадків заводська гарантія покриває механічні проблеми.
Проте одному власнику «Гладіатора» анулювали гарантію за те, що він просто зробив те, для чого була створена машина.

Ще у липні минулого року користувач форуму Jeep Gladiator Gladiatrix придбав Jeep Gladiator Rubicon 2020 року з модернізованими грязьовими шинами, які власник (як сам запевняє) навіть не просив. Така комплектація додала водію впевненості, аби кілька разів спрямувати позашляховик через багнюку, але це спричинило пошкодження генератора змінного струму.

Покритий брудом Gladiator відбуксирували до найближчого дилерського центру, який сказав власникові, що заміна генератора, радіатора та обох акумуляторів коштуватиме щонайменше 3000 доларів і на це не поширюватиметься заводська гарантія.

Jeep Gladiator 2020 року
Jeep Gladiator 2020 року

Після цього власник повернув позашляховик до автосалону, в якому машина була придбана, й отримав іншу пораду. Там не вважали, що радіатор або батареї потрібно замінювати, але генератор замінили за невелику франшизу. Салон також запевнив власника, що їхня гарантія не втрачає чинність, але, на жаль, це виявилось не так.

Кілька місяців по тому власник помітив, що задній центральний стоп-сигнал не працює, але це був лише початок проблем. За кілька днів функція автоматичної зупинки/старту двигуна перестала працювати, що наводило на проблему з акумуляторами.

Ще за кілька днів задня вісь заблокувалась при гальмуванні на шосе. Це призвело до того, що Gladiator двічі розвернуло, що ледь не спричинило аварію.

Jeep Gladiator 2020 року
Jeep Gladiator 2020 року

Дилер повідомив власникові, що всю задню вісь й обидві батареї потрібно замінити, але заводська гарантія нібито обмежена й не дозволяє проводити ремонт. Вони навіть продали розширену гарантію, яка все одно не покривала збитків, хоча й стандартна заводська гарантія мала б покривати всі пошкодження.

Зв’язавшись із виробником Fiat Chrysler, власник дізнався, що обмеження на гарантію було встановлено першим дилером, який бачив пошкодження позашляховика, але сам дилер заперечив, що має владу накладати обмеження.
FCA також стверджує, що вони не можуть зняти обмеження на заводську гарантію, оскільки машину «занурили» в бруд. Однак власник стверджує, що бездоріжжя було глибиною лише у фут (30 см).

Як повідомив власник на форумі, до виникнення цих питань позашляховик проїхав лише 4500 миль, і обмеження гарантії було додано лише через п’ять днів після придбання автомобіля. На даний момент, власник розглядає можливість звернення до суду. Це неприємна ситуація, оскільки дилери та FCA явно не хочуть брати на себе відповідальність, але в цій історії може й бути іншій бік, оскільки власник може применшувати умови, в яких випробовував позашляховик.

Нещодавно Jeep презентував великий позашляховик Grand Cherokee L, а наприкінці минулого року був показаний оновлений кросовер Compass.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarBuzz

Галерея Jeep Gladiator 2020 року:
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest