Kia показала великий квадратний електричний позашляховик EV9

Автор: Редакція | 11 Лис, 2021
Kia EV9

Повноцінний дебют Kia EV9 відбудеться 17 листопада на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Kia вирішила ще трохи продовжити тізерну кампанія з презентації нового електричного позашляховика EV9, котрий, як очікувалось, мав з’явитись сьогодні.

Проте повноцінна прем’єра новинки відбудеться наступного тижня й заплановано на 17 листопада на автосалоні в Лос-Анджелесі 2021 року.

Природно, що у Kia поки не оприлюднили технічних характеристик, лише зазначивши, що EV9 має «ультрасучасний зовнішній дизайн». Це, безумовно, вірно, оскільки новий позашляховик виглядає футуристично й чимось нагадує вже представлений EV6.
У той час як компактний електромобіль має спортивний вигляд, EV9 отримав квадратну форму і має практично плоску лінію даху. Здається, що він значно більший й це пояснює стрибок з «6» до «9».

На зображеннях можна побачити звичайні риси для дизайну концепту, як-от великі колеса, бічні камери та високотехнологічне освітлення зі світлодіодами по бокам закритої решітки.

Також концепт Kia EV9 не має дверних ручок для витонченого бічного профілю та має масивний люк у формі шестикутника. Масивні лінії тягнуться через крила до передніх стійок, а також донизу,  чим надають шоукару більш вражаючий вигляд.

Цифровий інтер’єр

Kia EV9

Всередині концепт електрокара натякає на мінімалістичний вигляд із дуже невеликою кількістю звичайних елементів керування, включаючи більшість функцій у надширокий екран, який домінує на приладовій панелі.

Незрозуміло, чи має EV9 цілісний екран чи кілька дисплеїв в одному корпусі, але він виглядає авангардно. Знизу розташовані чутливі до дотику кнопки з білим підсвічуванням, а зліва від них — ретро-футуристичне кермо, хоча його форма далека від справжнього колеса.

Повнорозмірна центральна консоль відокремлює водія від переднього пасажира і включає в себе довгий підлокітник, який виглядає як роздільна перегородка. Залишається з’ясувати, чи зсуватиметься вся центральна консоль вперед і назад, як це видно в Hyundai Ioniq 5. Говорячи про це, EV9, швидше за все, буде їздити на тій же платформі E-GMP, як й EV6 та Genesis GV60.

Hyundai також готується до презентації концепту великого електричного позашляховика за кілька днів, й новинка під назвою «Seven» офіційно дебютує разом із EV9 – 17 листопада на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Kia EV9:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest