Kia показала перші фото нового компактного кросовера

Автор: Редакція | 24 Січ, 2020

Компанія Kia опублікувала перші зображення нового компактного кросовера, який буде представлений на виставці в Нью-Делі на початку наступного місяця.

Модель має оригінальний дизайн кузова і поки ще перебуває в статусі концепту, але по факту є аналогом Hyundai Venue.

Максимально лаконічний прес-реліз не розкриває жодних подробиць про новинку, за винятком того факту, що вона піде в серію, ставши третьою пропозицією Kia Motors India для місцевого ринку – після Seltos і Carnival. Передбачається, що кросовер буде продаватися під назвою Sonet в країнах, де не представлений Stonic.

Як й у випадку з рядом інших «парних» продуктів Hyundai-Kia, Sonet повинен стати яскравішим альтер-его Venue, розрахованим на молодіжну аудиторію. При цьому мотори будуть запозичені без змін. Відповідно, індійський кросовер Kia може отримати 120-сильну «турботрійку» об’ємом в один літр, 1,2-літровий атмосферник Kappa та 1,4-літровий дизель CRDi. Тяга буде передаватися лише на передні колеса через п’яти- або шестиступінчасту механіку або через семиступінчастий робот.

Власний компактний кросовер покаже на цьому ж автосалоні й Skoda. Він дебютує як концепт під ім’ям Vision In, але серійна версія має з’явитися в Індії до кінця року.

Джерело: Motor1

Галерея KIA Sonet (Індія):
Фотограф: KIA
Фотограф: KIA

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest