Kia показала перші зображення великого седана K8

Автор: Редакція | 17 Лют, 2021
Kia K8 2022 року

Новий седан Kia K8 модельного 2022 року має замінити модель Cadenza та суттєво вплинути на лінійку виробника.

У листопаді 2020 року стало відомо, що Kia планує замінити K7 (Cadenza у Північній Америці) на модель K8 та вивести на ринок великий седан. Тоді описаний як «футуристичний та спортивний седан» тепер з’явився у моделі довжиною 5015 мм.
Фактично, K8 є першим продуктом Kia після нещодавнього ребрендингу компанії, що передбачав оновлення корпоративного логотипу. Проте план щодо заміни K7/Cadenza, який був випущений лише п’ять років тому, поки незрозумілий.

Так, у K8 очевидні риси нового дизайну, від лінії даху у стилі фастбека до безкаркасної «тигрової» передньої решітки. Остання має цікавий діамантоподібний гратчастий малюнок, і не менш особливими є вирізи в передньому бампері для світлодіодних денних ходових вогнів подібної форми. Ззаду новий седан Kia отримав світлову панель на всю ширину, розтягуючись над крилами у формі Y.

Kia K8 2022 року
Седан Kia K8 2022 року

Крім того, автомобіль отримав багато хромованої обробки, яка починається від світлодіодних панелей спереду та продовжується під дверима, перш ніж закінчитися в нижньому куті задніх ліхтарів. Як й на останньому презентованому позашляховику Kia Sorento, на задній арці розміщений металевий орнамент прямо над кришкою паливного бака.
На разі, компанія опублікувала лише перші зображення K8, оскільки Kia представить світлини інтер’єру та технічні характеристики моделі пізніше. Планується, що модель надійде в продаж пізніше цього року, й тоді буде точно відомо, чи новий автомобіль замінить Cadenza на всіх ринках.

Kia K8 2022 року
Седан Kia K8 2022 року

Рішення Kia замінити K7 більшим преміальним продуктом змушує задуматись, чи не випаде модель K9 / K900 у майбутньому з лінійки компанії, враховуючи, що її продажі не були великими.

Варто також згадати, що у компанії існує також люксовий бренд Genesis, який змусить Hyundai Motor Group все ж задуматись над усіма цими седанами. Одним із способів відокремити наступний K9 було б перетворення його на електричний флагман для бренду Kia, але про це поки нічого не повідомлялось.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest