Kia оновила та гібридизувала хетчбек Rio

Автор: Редакція | 27 Тра, 2020
Kia Rio 2020 року

Південнокорейська компанія Kia презентувала оновлений хетчбек Rio, який отримав й гібридну версію.

Нещодавно Kia показала оновлений хетчбек Picanto, а тепер рестайлінг отримав й хетч Rio. Хоча зовнішність моделі майже не змінилась, головна новинка криється всередині: тепер існує версія «помірного гібриду» з новітньою коробкою передач.
Нинішнє покоління Kia Rio з’явилося на ринку близько чотирьох років тому й тепер пережило плановий рестайлінг. Ззовні відбулись лише мінімальні зміни: машині звузили решітку радіатора, оптику зробили світлодіодною за замовчуванням і розширили набір кольорів кузова.

В інтер’єрі з’явилась сучасніша мультимедійна система зі збільшеним до 8 дюймів екраном. Систему наділили доступом до безлічі онлайн-сервісів і можливістю спілкуватися через Bluetooth одразу з двома пасажирськими смартфонами.
Під капотом змін більше

Kia Rio 2020 року
Kia Rio 2020 року

Хетчбек Rio отримав перероблені бензинові мотори і «помірно-гібридну» силову установку. Модернізація має зробити двигуни економічнішими й чистішими, тому їхня потужність майже не змінилася.

Молодший – атмосферний мотор об’ємом 1,2 л – розвиває ті ж 84 к.с. та 118 Нм. Старший – турбірована літрова «трійка» – в базовому виконанні видає 100 к.с. і 172 Нм, а у його форсованій модифікації покращила тягові показники: вони виросли до 200 Нм при звичних 120 к.с.
Традиційним моторам також запропоновані ті ж п’яти та шестиступінчаста механіка і семідіапазонний робот. А перший в історії моделі гібрид отримає «інтелектуальну» iMT, щось середнє між механічною і роботизованою коробками з ручним перемиканням, але з електронним приводом зчеплення, тобто третя педаль у такого Rio все ж є.

Базою для силової установки стала все та ж «турботрійка», якій на допомогу відрядили стартер-генератор із ремінним приводом. Максимальна потужність аналогічна – 120 к.с. і 200 Нм, але електрична надбудова знижує навантаження на двигун при розгоні та допомагає при русі накатом, що зменшує обсяги шкідливих викидів – за підрахунками Kia, до 10%.
Продажі новинки в Європі Kia почне восени. В Україні поки доступні три комплектації Rio, які продуються з двома двигунами: 1,2-літровим двигуном та п’ятиступеневою механікою й 1,4 літровим мотором з чотириступеневою механікою.

Бестселером марки в Україні поки залишається кросовер Sportage, наступне покоління якого, до речі, може затриматись.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Kia Rio 2020 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментарKia оновила та гібридизувала хетчбек Rio
З якого покоління випускається Kia Rio?

Перше покоління Kia Rio з’явилось у 2000 році

Яке покоління Kia Rio є актуальним?

Зараз випускається Kia Rio четвертого покоління?

Що зміниться на оновленому хетчбеку Kia Rio?

Оновлений Kia Rio вперше отримав гібридний агрегат

Коли оновлений Kia Rio з'явиться в Європі?

Оновлена версія Kia Rio з’явиться в Європі восени 2020 року
Pin It on Pinterest