Kia зупинить виробництво Stinger у 2022 році

Автор: Редакція | 18 Лип, 2021
Kia Stinger 2021 року

Південнокорейський бренд Kia планує зупинити виробництво спортивного ліфтбека Stinger через брак попиту.

Й хоча це не перші припущення про зупинку виробництва Kia Stinger, схоже тепер вони дійсно можуть реалізуватись.
За даними місцевого видання The Korean Car Blog, нещодавно у Kia оприлюднили виробничі плани на всі свої південнокорейські заводи, включаючи завод у Сохарі, на 2022 рік та для Stinger з’явились погані новини.

Згідно з цим планом, Kia припинить виробництво Stinger до другого кварталу 2022 року через тривалі повільні продажі.

Того ж року виробник переналаштує лінії на заводі Сохарі, аби розпочати серійне виробництво електрифікованих автомобілів, таких як варіант мінівен Carnival Hybrid, тому для «Стінгера» точно не знайдеться місця на конвеєрі.
Чому зупиняють виробництво Kia Stinger?

Kia Stinger 2021 року

Stinger, який вперше був випущений в 2017 році, значно відрізнявся від існуючої модельної лінійки Kia на той час. У бренду не було задньопривідного седана за винятком флагмана K9 (K900 для деяких ринків), який був орієнтований на інший тип клієнтів.

Таким чином, Kia створила динамічний ліфтбек, який був швидким для свого середнього класу й схожий на K7, але з довшою колісною базою, 3,3-літровим бензиновим двигуном Twin Turbo V6 та згаданим заднім приводом (хоча була й повнопривідна версія).

Однак того ж року, преміальний бренд Genesis випустив спортивний седан G70 на базі тієї ж платформи та силової установки. У 2017 році, коли дві машини були випущені, Stinger ще мав невелику перевагу в продажах, але G70 почав набирати оберти з 2018 року.
В кінці 2020 року Kia додала 2,5-літровий турбодвигун і випустила частково оновлену модель, яка отримала покращені характеристики, але це не змогло змінити тенденцію. У той час, як у 2020 році було продано 7910 одиниць G70, Stinger показав лише показник – 3525 одиниць. Результати з січня по червень цього року складають 4437 проданих G70 проти 1854 «Стінгерів».

Спочатку прогнозувалось, що Kia припинить виробництво Stinger близько 2024 року, враховуючи терміни присутності на ринку однієї генерації. Однак, через повільні продажі, графік може бути переглянутий. На момент запуску Kia очікувала продавати 1500 одиниць Stinger на місяць, але показники моделі за останні два роки були менше половини запланованих показників.

З огляду на те, що виробник навіть не починав підготовку до наступного покоління, ліфтбек швидше за все буде замінений згодом на електричний седан. Можливо, саме новий EV6 стане такою заміною.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Kia Stinger 2021 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest